Dobré tipy na léto? Co takhle letní kurzy

Vzdělání

Máte odjet do zahraničí, ale stydíte se za svoji angličtinu? Potřebujete si zlepšit jazyk nebo se chcete začít učit nějaký nový, avšak během roku na to nebyl čas? Léto je ideální doba, jak se zdokonalit ve svých jazykových znalostech, proto jazykové školy nabízí nejrůznější letní kurzy. Stačí si jen vybrat ten správný! Podívejte se, jakou nabídku si pro vás jazykové školy připravily.

BOHEMIA INSTITUT, Praha

BOHEMIA INSTITUT  připravil oblíbené LETNÍ SUPERINTENZIVNÍ KURZY ANGLIČTINY: …spojte horké léto s osvěžujícím kurzem…

  • vedené zkušenými a kvalifikovanými lektory – českými i zahraničními - vždy v kombinaci, kteří překonají Vaše jazykové bariéry svým aktivním a přátelským přístupem
  • všechny pokročilosti – od naprostých začátečníků po vysoce pokročilémalé studijní skupiny (průměrně 5 – 8 osob)
  • kurzy trvají jeden měsíc (lze volit i dva či tři návazné kurzy od 29.6., od 27.7., od 24.8.)
  • superintenzita – dvakrát až třikrát týdně tři vyuč. hod. - ranní či večerní varianta
  • výuka dělena na obecný jazyk (gramatika, slovní zásoba) a čistou konverzaci
  • studijní materiály a podklady Vám zajistíme zdarma

S odkazem na portál Vzdělání.CZ nyní s neodolatelnou slevou 40 %, návazné dokonce s 50% slevou!

Pro zájemce o studium jazyků v zahraničí Vám BOHEMIA INSTITUT nabízí program: „SVĚT JAZYKŮ PRO VÁS“ – tedy pro všechny, na celém světě. Nabízíme poradenství, zajištění a veškerý servis.  Ceny od 5000,-Kč /týden.

V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý... již 23 let mluvíme společnou řečí...

Léto s AKCENT IH Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague se v létě zaměřuje zejména na kurzy pro děti. Dětem od 6 do 14 let je určen "příměstský tábor" s dopolední výukou angličtiny a odpoledním programem. Letos poprvé obědy a odpolední program zajišťuje pro děti společnost primestsketabory.cz, která má s organizací programu pro děti bohaté zkušenosti. Příměstský tábor lze využít dopoledne, odpoledne nebo celodenně, a to s obědem nebo bez oběda. 

Jako každý rok proběhne i jazykový tábor pro děti ve Střelských Hošticích, kde děti mají dopoledne výuku angličtiny a odpoledne a večery tráví také se svými lektory. Více informací na www.akcent.cz.

Pro dospělé jsou připraveny opakovací kurzy obecné angličtiny, kurzy Business Skills, přípravné kurzy a konzultace ke zkouškám z angličtiny i oblíbené dopolední nebo odpolední  intenzivní kurzy Angličtiny za 12.

Foto zdroj: BOHEMIA INSTITUT

Přidáno: 03.06.2015, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.