Dobré tipy na léto? Co takhle letní kurzy

Máte odjet do zahraničí, ale stydíte se za svoji angličtinu? Potřebujete si zlepšit jazyk nebo se chcete začít učit nějaký nový, avšak během roku na to nebyl čas? Léto je ideální doba, jak se zdokonalit ve svých jazykových znalostech, proto jazykové školy nabízí nejrůznější letní kurzy. Stačí si jen vybrat ten správný! Podívejte se, jakou nabídku si pro vás jazykové školy připravily.

BOHEMIA INSTITUT, Praha

BOHEMIA INSTITUT  připravil oblíbené LETNÍ SUPERINTENZIVNÍ KURZY ANGLIČTINY:

 • vedené zkušenými a kvalifikovanými lektory – českými i zahraničními - vždy v kombinaci, kteří překonají Vaše jazykové bariéry svým aktivním a přátelským přístupem
 • všechny pokročilosti – od naprostých začátečníků po vysoce pokročilé
 • malé studijní skupiny (průměrně 6 – 8 osob)
 • kurzy trvají jeden měsíc (lze volit i dva či tři návazné kurzy)
 • superintenzita - třikrát týdně tři vyuč. hod.- ranní či večerní varianta
 • výuka dělena na obecný jazyk (gramatika, slovní zásoba) a čistou konverzaci
 • studijní materiály a podklady Vám zajistíme zdarma

S odkazem na portál Vzdělání.CZ nyní s neodolatelnou slevou 40 %, návazné dokonce s 50% slevou!

Pro zájemce o studium jazyků v zahraničí Vám BOHEMIA INSTITUT nabízí program: „SVĚT JAZYKŮ PRO VÁS“ – tedy pro všechny, na celém světě. Nabízíme poradenství, zajištění a veškerý servis.  Ceny od 5000,-Kč /týden.

 

V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý... již 22 let mluvíme společnou řečí...

 

Akcent IH Prague a anglická mateřská školka Akcentík

Jazyková škola AKCENT IH Prague se v létě zaměřuje zejména na kurzy pro děti.
Nově otevřená anglická školka Akcentík pro děti od 2 let otvírá v létě již 7.30 ráno a končí provoz v 18.00. Starším dětem je určen "příměstský tábor" s celodenním programem v angličtině od pondělí do pátku od 9.00 do 17.00. V případě potřeby mohou děti přijít již v 7.30 a bude pro ně zajištěn program v rámci školky. Školku i příměstský tábor lze využít dopoledne, odpoledne nebo celodenně, a to s obědem nebo bez oběda.  Jako každý rok proběhne i jazykový tábor pro děti ve Střelských Hošticích, kde děti mají dopoledne výuku angličtiny a odpoledne a večery tráví také se svými lektory. Více informací na www.akcent.cz.

Pro dospělé jsou připraveny opakovací kurzy obecné angličtiny, kurzy Business Skills, přípravné kurzy a konzultace ke zkouškám z angličtiny i oblíbené intenzivní čtrnáctidenní kurzy Angličtiny za 12 v dopoledních i odpoledních hodinách.

 

POLYGLOT mluvit budou všichni ...

Baví vás jazyk a nechcete o prázdninách zahálet? Zkuste letní jazykové kurzy od jazykové školy POLYGLOT, která si pro vás připravila netradiční prázdninové kurzy angličtiny i španělštiny. A z čeho můžete vybírat?

 • Anglický týden s rodilým mluvčím (Dostaňte se do kontaktu s rodilým Američanem či Britem a zlepšete své konverzační dovednosti.)
 • Anglický víkend s rodilým mluvčím (Pokud nemáte čas chodit na kurzy ani v létě, ale přesto si před odjezdem na dovolenou chcete oprášit znalosti, zkuste intenzivní víkend s angličtinou.)
 • Prázdninová udržovací angličtina (Pro ty, kteří si chtějí udržet angličtinu, jsou určeny právě tyto kurzy. Během 60min týdně si svoji angličtinu určitě procvičíte.)
 • Káva s rodilým mluvčím (Neformální angličtinu zažijete, když vyzkoušíte kávu s rodilým mluvčím. Tak hurá do toho.)
 • Gramatický kurz angličtiny (Neměli jste čas na gramatiku? Systematické shrnutí gramatiky během léta je tu pro vás.)
 • Prázdninová udržovací španělština (V létě se nemusíte učit jenom anglicky. Co takhle španělština?)

Více informací najdete na www.polyglot.cz.

Další jazykové školy najdete v našem Katalogu škol.

Přidáno: 05.06.2013, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.