Dobré tipy na léto? Co takhle letní kurzy

Máte odjet do zahraničí, ale stydíte se za svoji angličtinu? Potřebujete si zlepšit jazyk nebo se chcete začít učit nějaký nový, avšak během roku na to nebyl čas? Léto je ideální doba, jak se zdokonalit ve svých jazykových znalostech, proto jazykové školy nabízí nejrůznější letní kurzy. Stačí si jen vybrat ten správný! Podívejte se, jakou nabídku si pro vás jazykové školy připravily.

BOHEMIA INSTITUT Praha

BOHEMIA INSTITUT  připravil oblíbené letní intenzivní kurzy angličtiny:
·       vedené zkušenými a kvalifikovanými lektory – českými i zahraničními - vždy v kombinaci, kteří vám pomohou překonat jazykové bariéry svým aktivním a přátelským přístupem
·       všechny pokročilosti – od naprostých začátečníků po vysoce pokročilé
·       malé studijní skupiny (průměrně 6 – 9 osob)
·       kurzy trvají jeden měsíc (je možné si zakoupit i dva či tři návazné kurzy)
·       superintenzita - třikrát týdně tři vyuč. hodiny
·       výuka dělena na obecný jazyk (gramatika, slovní zásoba) a čistou konverzaci
·       studijní materiály a podklady Vám zajistíme zdarma

S odkazem na portál vzdělání.cz nyní s neodolatelnou slevou 40 %!

Pro zájemce o studium jazyků v zahraničí Vám BOHEMIA INSTITUT nabízí program: „svět jazyků pro vás“ – tedy pro všechny, na celém světě. Nabízíme poradenství, zajištění a veškerý servis.  Ceny od 5000,-Kč /týden.
V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý... již 20 let mluvíme společnou řečí...

Akcent IH Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague se v létě zaměřuje zejména na kurzy pro děti od 5 do 14 let. Nově nabízíme možnost "příměstského tábora" s celodenním programem v angličtině. Začínáme vždy v pondělí, je možné zvolit buď dopolední program s obědem či bez oběda nebo celodenní program s obědem či bez oběda. Více informací na www.akcent.cz.  Jako každý rok proběhne i jazykový tábor pro děti ve Střelských Hošticích, kde děti mají dopoledne výuku angličtiny a odpoledne a večery tráví také se svými lektory.

Pro dospělé jsou připraveny opakovací kurzy obecné angličtiny, kurzy Business Skills, přípravné kurzy a konzultace ke zkouškám z angličtiny i oblíbené intenzivní čtrnáctidenní kurzy Angličtiny za 12 v dopoledních i odpoledních hodinách.
Kurzy můžete navštěvovat nejen v centrále školy v Praze 4, ale také na pobočce Florenc, Těšnov 15, Praha 1.

Jazykové centrum Correct

Jazykové centrum Correct nezahálí ani o prázdninách, a proto pro Vás na léto připravilo hned 3 druhy kurzů. Plánujete dovolenou v zahraničí a chcete se s místními domluvit? Pak jsou pro Vás připraveny přípravné kurzy na dovolenou. Pokud se chystáte do zemí, kde se mluví anglicky, španělsky, italsky, portugalsky nebo plánujete dovolenou v Řecku či Egyptě, pak jsou tyto kurzy vhodné právě pro Vás. Naučíte se základní fráze nebo si s lektory nacvičíte situace, do kterých se můžete během svého pobytu dostat.

Pokud naopak potřebujete rychlou a efektivní výuku cizího jazyka, jsou pro Vás připraveny intenzivní kurzy. Třetím typem kurzů jsou „nezapomínací“ kurzy. Během 10 setkání si rozšíříte slovní zásobu, osvěžíte gramatiku, ale hlavně budete stále v kontaktu s daným jazykem. Další výhodou těchto kurzů je, že se počítá s Vaší možnou absencí, proto platíte jen 8 setkání. Jazykové centrum Correct kromě těchto kurzů nabízí i výuku méně tradičních jazyků a kurzy českého jazyka pro cizince.

London Institute Praha

Renomovaná jazyková škola London Institute Praha funguje i přes léto a pro zájemce o studium cizích jazyků si připravila celou řadu tradičních kurzů i zajímavých novinek. Připraveny jsou letní standardní kurzy angličtiny, které jsou rozděleny do několika stupňů obtížnosti (od začátečníků po pokročilé). Kurzy angličtiny na London Institute Praha vyučují kvalifikovaní rodilí mluvčí z Velké Británie, kteří vás během pár týdnů naučí gramatiku, rozšíří vaši slovní zásobu a procvičí konverzaci.

Nestačí vám to? Pak se můžete přihlásit do letních intenzivních kurzů angličtiny. Výuka je maximální, a proto jsou tyto kurzy vhodné pro rychlé a kvalitní zvládnutí anglického jazyka v krátkém čase. Studenti si osvojí jazyk během krátké doby. Počet týdnů je libovolný, máme  však pro vás speciální nabídku, kdy při úhradě 4 týdnů intenzivního kurzu získate 1 týden navíc zdarma.  Kromě těchto kurzů se studenti mohou těšit i na jazykové pobyty v zahraničí.

Jazykové centrum LAURUS

Chcete, aby Vaše děti měly v jazycích náskok před ostatními? Během letních prázdnin pořádá Jazykové centrum LAURUS kurzy angličtiny a němčiny pro děti. Nejedná se o žádnou nudnou výuku, právě naopak. Během 26 výukových lekcí si děti procvičí gramatické jevy a zvládnou základní konverzační témata. To vše prostřednictvím zábavné formy divadla, písniček, scének a her. Při výuce si děti užijí spoustu legrace a zároveň si procvičí své jazykové dovednosti. Máte doma předškoláka? Nevadí, prázdninové kurzy angličtiny a němčiny jsou určeny pro děti od 4 do 12 let. Děti jsou rozděleny do menších skupin podle věkové kategorie na předškoláky, mladší a starší školáky. S Jazykovým centrem LAURUS bude vaše děti angličtina i němčina bavit. 


Další jazykové školy najdete v našem Katalogu škol.

Přidáno: 11.06.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

Vzdělání jako investice do budoucnosti

„Na VŠMIEP se snažíme o to, aby studenti měli znalosti přesahující jejich obor. Specializujeme se na tři základní obory, které jsou v dnešní době těsně spjaté - ekonomika, IT a právo.“ Rozhodněte se pro studium na soukromé VŠ a vyberte si obor, který Vám Vaši finanční investici vrátí v podobě lepšího uplatnění na pracovním trhu a možnosti pracovního růstu.

Přečtěte si

Jak se poprat s diplomkou
Při pohledu zvenčí se zdá, že psaní diplomové práce začíná usednutím ke klávesnici a končí uložením poslední změny v dokumentu. Každý, koho tato vysokoškolská disciplína potkala, ale ví, že jde o mnohem víc. Pokazit se může ledacos. Od…
Trendové profese, které nelze vystudovat
Na vysoké škole nám říkali, že existují dva druhy studijních oborů. Profesní obory existují odjakživa a za jejich výstup lze považovat předem definované pracovní pozice. Typickým příkladem takových studií je medicína nebo práva. Druhým a v…
Letní jazykové kurzy jsou ideální výplň volného času i možnost naučit spoustu nového
Prázdniny se rychle blíží, a proto by to chtělo vymyslet zábavu na dny, kdy nebudeš zrovna na dovolené nebo s kamarády. Pokud ze sebe chceš mít dobrý pocit a zároveň toho hodně zažít, začni uvažovat o letních jazykových kurzech, které ti…
Zapomeňte na energy drinky, vyzkoušejte tulsi nebo kardamon!
Jste unavení? Sotva jste se vyškrábli z postele a ještě se zalepenýma očima zapínáte rychlovarnou konvici – bez něčeho na povzbuzení hned po ránu to nejde. Přednášku přežijete pouze díky pauze na kávu a na dobrý večer si dáte energy drink.…
Náborové techniky aneb nakoukněte personalistkám pod sukni
Době rozesílání univerzálních CV a šablonovitých motivačních dopisů do stovek firem odzvonilo. Dnes musíte k hledání práce přistupovat jinak. Starý svět je mrtvý, ať žije internet! Personalisté se mu už přizpůsobili. Vy byste měli taky!