Dobré tipy na léto? Co takhle letní kurzy

Máte odjet do zahraničí, ale stydíte se za svoji angličtinu? Potřebujete si zlepšit jazyk nebo se chcete začít učit nějaký nový, avšak během roku na to nebyl čas? Léto je ideální doba, jak se zdokonalit ve svých jazykových znalostech, proto jazykové školy nabízí nejrůznější letní kurzy. Stačí si jen vybrat ten správný! Podívejte se, jakou nabídku si pro vás jazykové školy připravily.

BOHEMIA INSTITUT Praha

BOHEMIA INSTITUT  připravil oblíbené letní intenzivní kurzy angličtiny:
·       vedené zkušenými a kvalifikovanými lektory – českými i zahraničními - vždy v kombinaci, kteří vám pomohou překonat jazykové bariéry svým aktivním a přátelským přístupem
·       všechny pokročilosti – od naprostých začátečníků po vysoce pokročilé
·       malé studijní skupiny (průměrně 6 – 9 osob)
·       kurzy trvají jeden měsíc (je možné si zakoupit i dva či tři návazné kurzy)
·       superintenzita - třikrát týdně tři vyuč. hodiny
·       výuka dělena na obecný jazyk (gramatika, slovní zásoba) a čistou konverzaci
·       studijní materiály a podklady Vám zajistíme zdarma

S odkazem na portál vzdělání.cz nyní s neodolatelnou slevou 40 %!

Pro zájemce o studium jazyků v zahraničí Vám BOHEMIA INSTITUT nabízí program: „svět jazyků pro vás“ – tedy pro všechny, na celém světě. Nabízíme poradenství, zajištění a veškerý servis.  Ceny od 5000,-Kč /týden.
V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý... již 20 let mluvíme společnou řečí...

Akcent IH Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague se v létě zaměřuje zejména na kurzy pro děti od 5 do 14 let. Nově nabízíme možnost "příměstského tábora" s celodenním programem v angličtině. Začínáme vždy v pondělí, je možné zvolit buď dopolední program s obědem či bez oběda nebo celodenní program s obědem či bez oběda. Více informací na www.akcent.cz.  Jako každý rok proběhne i jazykový tábor pro děti ve Střelských Hošticích, kde děti mají dopoledne výuku angličtiny a odpoledne a večery tráví také se svými lektory.

Pro dospělé jsou připraveny opakovací kurzy obecné angličtiny, kurzy Business Skills, přípravné kurzy a konzultace ke zkouškám z angličtiny i oblíbené intenzivní čtrnáctidenní kurzy Angličtiny za 12 v dopoledních i odpoledních hodinách.
Kurzy můžete navštěvovat nejen v centrále školy v Praze 4, ale také na pobočce Florenc, Těšnov 15, Praha 1.

Jazykové centrum Correct

Jazykové centrum Correct nezahálí ani o prázdninách, a proto pro Vás na léto připravilo hned 3 druhy kurzů. Plánujete dovolenou v zahraničí a chcete se s místními domluvit? Pak jsou pro Vás připraveny přípravné kurzy na dovolenou. Pokud se chystáte do zemí, kde se mluví anglicky, španělsky, italsky, portugalsky nebo plánujete dovolenou v Řecku či Egyptě, pak jsou tyto kurzy vhodné právě pro Vás. Naučíte se základní fráze nebo si s lektory nacvičíte situace, do kterých se můžete během svého pobytu dostat.

Pokud naopak potřebujete rychlou a efektivní výuku cizího jazyka, jsou pro Vás připraveny intenzivní kurzy. Třetím typem kurzů jsou „nezapomínací“ kurzy. Během 10 setkání si rozšíříte slovní zásobu, osvěžíte gramatiku, ale hlavně budete stále v kontaktu s daným jazykem. Další výhodou těchto kurzů je, že se počítá s Vaší možnou absencí, proto platíte jen 8 setkání. Jazykové centrum Correct kromě těchto kurzů nabízí i výuku méně tradičních jazyků a kurzy českého jazyka pro cizince.

London Institute Praha

Renomovaná jazyková škola London Institute Praha funguje i přes léto a pro zájemce o studium cizích jazyků si připravila celou řadu tradičních kurzů i zajímavých novinek. Připraveny jsou letní standardní kurzy angličtiny, které jsou rozděleny do několika stupňů obtížnosti (od začátečníků po pokročilé). Kurzy angličtiny na London Institute Praha vyučují kvalifikovaní rodilí mluvčí z Velké Británie, kteří vás během pár týdnů naučí gramatiku, rozšíří vaši slovní zásobu a procvičí konverzaci.

Nestačí vám to? Pak se můžete přihlásit do letních intenzivních kurzů angličtiny. Výuka je maximální, a proto jsou tyto kurzy vhodné pro rychlé a kvalitní zvládnutí anglického jazyka v krátkém čase. Studenti si osvojí jazyk během krátké doby. Počet týdnů je libovolný, máme  však pro vás speciální nabídku, kdy při úhradě 4 týdnů intenzivního kurzu získate 1 týden navíc zdarma.  Kromě těchto kurzů se studenti mohou těšit i na jazykové pobyty v zahraničí.

Jazykové centrum LAURUS

Chcete, aby Vaše děti měly v jazycích náskok před ostatními? Během letních prázdnin pořádá Jazykové centrum LAURUS kurzy angličtiny a němčiny pro děti. Nejedná se o žádnou nudnou výuku, právě naopak. Během 26 výukových lekcí si děti procvičí gramatické jevy a zvládnou základní konverzační témata. To vše prostřednictvím zábavné formy divadla, písniček, scének a her. Při výuce si děti užijí spoustu legrace a zároveň si procvičí své jazykové dovednosti. Máte doma předškoláka? Nevadí, prázdninové kurzy angličtiny a němčiny jsou určeny pro děti od 4 do 12 let. Děti jsou rozděleny do menších skupin podle věkové kategorie na předškoláky, mladší a starší školáky. S Jazykovým centrem LAURUS bude vaše děti angličtina i němčina bavit. 


Další jazykové školy najdete v našem Katalogu škol.

Přidáno: 11.06.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

Jazykové kurzy v zahraničí

14 jazyků, 40 zemí, více než 200 destinací. Standardní, intenzivní a přípravné kurzy ke zkouškám, business kurzy, kurzy pro manažery, kurzy pro mládež. Nejlepší ceny v Česku plus stálá nabídka slev. Organizace pobytu švýcarskou společností ESL Education s pobočkou v Praze.

Vzdělání jako investice do budoucnosti

„Na VŠMIEP se snažíme o to, aby studenti měli znalosti přesahující jejich obor. Specializujeme se na tři základní obory, které jsou v dnešní době těsně spjaté - ekonomika, IT a právo.“ Rozhodněte se pro studium na soukromé VŠ a vyberte si obor, který Vám Vaši finanční investici vrátí v podobě lepšího uplatnění na pracovním trhu a možnosti pracovního růstu.

Přečtěte si

Na vysokou školu není ani v září pozdě!
Máte s koncem prázdnin pocit, že se vaše šance na přijetí na vysokou školu zmenšily na minimum? Stejně jako v předchozích letech, se i letos v září otevírají zájemcům o studium na řadě škol dodatečná přijímací řízení. Proto ještě neházejte…
Tipy, jak bojovat proti stresu v práci
S ohledem na dobu, kterou trávíme v práci, je zřejmé, že nejčastější příčinou stresových situací je právě naše zaměstnání. K tomu ale patří i povinnosti s ním spojené a samo pracovní prostředí. Řada lidí pracuje více než 40 hodin týdně a…
Jak vylepšit time management
Nestíháte, nestačíte a už dokonce ani nesvačíte? Prostě toho „máte moc“? Někdy je toho na nás opravdu hodně, dost často si však tenhle stav sami, a to špatnou organizací času, která nás táhne zpět. Žádný strach, nejste v tom sami.
Na co nezapomenout při zápisu na VŠ a během začátku prvního semestru
Poté, co vám přijde přijímací dopis na vysokou školu, se nenechte obelhat pocitem, že vašemu studentskému životu už nestojí nic v cestě. Právě v těchto letních dnech byste měli zůstat obezřetní a ohlídat si všechny povinnosti spojené…
Vytipovali jsme pro vás 10 lákavých akcí podzimu
  Sice už zase začal školní rok a vy musíte chodit do školy, ale na druhou stranu vás čeká spousta zábavy. Vybrali jsme pro vás 10 podzimních akcí, které určitě stojí za vaši pozornost a na kterých byste rozhodně neměli chybět.