Do Londýna rychleji a bez zastávek? Nová expresní linka Eurolines

Chystáte se na jazykový kurz do Londýna? Čeká vás pracovní či au-pair pobyt ve Velké Británii? Anebo jednoduše chcete navštívit jednu z nejvíce kosmopolitních metropolí na světě jako turista?
Pak vás možná zaujme nová služba od autobusového dopravce Eurolines. Jde o expresní linku Praha-Londýn, která vás do britské metropole nyní zaveze rychleji - za 18,5 hodiny! K úspoře času oproti dosavadní cestě došlo díky tomu, že nový spoj nestaví v Belgii. Využijte nabídky levného a inovovaného spoje Eurolines do Londýna, který startuje již 1. dubna tohoto roku! Navečer vyjeďte z Prahy, posnídejte na lodi přes kanál La Manche a na oběd už jste v centru Londýna.

Cílem společnosti Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International), která linky Eurolines provozuje, je stále rozšiřovat servis pro cestující a také zvýhodnit skupiny turistů. „Větším skupinkám turistů vždy rádi nabídneme speciální cenu na dopravu a po dohodě také zajistíme ubytování. Nabídka ubytování různého typu v Londýně či v dalších britských městech je k dispozici i on-line na našem internetovém portále www.jizdenkydoevropy.cz,“ říká Pavlína Talacko, marketingová managerka společnosti Touring Bohemia.

Eurolines se také snaží maximálně zajistit spojení ostatním cestujícím, kteří nejsou z Prahy. Z Brna do Prahy je možné cestovat vnitrostátní linkou Eurolines a od 1.4.2007 mohou cestující ze severní Moravy (Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc) využít speciální návazné přípoje, na které si také lze zakoupit jízdenky v kanceláři Eurolines.

Pro klienty, kteří nechtějí zůstat jen v Londýně, Eurolines navíc zajistí navazující spoj partnerské společnosti National Express, která působí v celé Velké Británii.

Přímá expresní linka bude jezdit do Londýna vždy třikrát týdně, v pondělí, ve středu a v pátek, nazpět každou středu, pátek a neděli. Cena jednosměrné jízdenky je od 899,- Kč, obousměrné od 1790,- Kč. Jízdenky si lze objednat buď prostřednictvím internetu, telefonu, anebo zakoupit v kancelářích Eurolines či v mnoha smluvních předprodejích po celé České republice.

Více informací o linkách Eurolines a jízdní řády naleznete na www.jizdenkydoevropy.cz.

Další důvody, proč se vyplatí jet autobusovou linkou do Londýna
- Pokud si zakoupíte jízdenky s časovým předstihem, získáte velice příznivou cenu bez dalších poplatků.
- Žádné fronty, žádné bezpečnostní kontroly, žádné poplatky za zavazadla.
- Cestujete z centra Brna, Prahy nebo Plzně a v Londýně přestupujete rovnou na metro.
- V případě problémů v zahraničí se lze obrátit na kteroukoliv kancelář Eurolines, které spolupracují po celé Evropě včetně Londýna.


Více o linkách Eurolines a společnosti
Touring Bohemia (BEI)

Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. Od roku 1999 mezi ně patří i Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International). V České republice zastupuje sdružení mezinárodních dopravců dohromady se společností Sodeli CZ.
Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do mnoha evropských destinací, do dalších mohou dopravu jednoduše zprostředkovat.
Společnost BEI byla založena v roce 1992, až do loňského roku se specializovala na mezistátní dopravu. 1.dubna 2006 zahájila provoz 1. vnitrostátní linky mezi Prahou a Brnem. Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard.
Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. Na palubě jsou k dispozici nápoje, široký výběr časopisů a novin je pro cestující určen zdarma.

Přidáno: 20.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.