Dny otevřených dveří VOŠ

Dny otevřených dveří lákají studenty k návštěvě budoucí školy. VOŠ cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku nabízí ještě dva oficiální termíny – 24. 2. a 9. 3. 2012.

Ať už za účelem pouhého prozkoumání atmosféry a prostředí budoucí školy, nebo za setkáním s vyučujícími a konzultacemi, je všem studentům velmi doporučeno navštívit dny otevřených dveří vybraných škol. Během prohlídky mohou zjistit, jak na ně škola působí, jak je vybavená, jaké prostory a možnosti nabízí. Důležitá je například dostatečně vybavená knihovna, učebny s možností audiovizuální produkce nebo počítačové učebny.

To vše VOŠ cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku svým studentům poskytuje. Navíc mohou využívat školní wifi připojení k internetu nebo si koupit občerstvení z několika různorodých nápojových i jídelních automatů. Ve většině učeben je také projektor, který slouží především studentům k promítání jejich prezentací. Ty jsou důležitou součástí mnoha vyučovaných předmětů. Moderních pomůcek a metod pedagogové využívají i při výuce cizích jazyků. Student si může zvolit tři z celkem téměř čtyřiceti, které škola nabízí.

Dny otevřených dveří děláme pravidelně, mají velký ohlas. Studenti se přicházejí seznámit se školou a budoucími vyučujícími. Zároveň se můžou zeptat na jakékoliv nejasnosti. Na dny otevřených dveří máme oficiální termíny, ale lze se domluvit i na individuálním příchodu“ doplňuje ředitel školy Libor Bastl.

Další informace najdete také na www.voscr.cz.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…