Divadlo Milenium znovu otevírá své brány

Divadlo MileniumPo třech letech se znovu otevřou brány novodobého divadla Milenium, v jehož produkci vznikl nový muzikál Kladivo na čarodějnice, který je jako první z českých muzikálů inspirovaný opravdovou historií českých zemí 17. století. Příběh křivdy, lásky, bolesti a víry ožije čarodějné noci plné hvězd v divadle Milenium 30. 4. 2009.

Temné stránky historie českých zemí ožívají v čarodějnickým procesech, černou cestu smáčenou slzami vydláždila církev v době inkvizice bolestí, utrpením, strachem a křivdami nevinných obětí… píše se rok 1680… Kladivo na čarodějniceinkvizitor Boblig z Edelstatu pořádá svůj inkviziční hon na čarodějnice ve Velkých Losinách a Šumperku…

V hlavních rolích: Ilona Csáková, Sisa Sklovská, Vladimír Marek, Jiří Zonyga, Vladimír Hron, Markéta Zehrerová, Martina Pártlová, Karol Csino, Richard Tesařík a mnoho dalších.

Tvůrčí tým ve složení Pavel Holý (námět a hudba), Milan Levý (hudba),  Marek Kožušník (scénář), Jan Krůta (texty), Petr Čepický (obrazová a světelná režie) a Ladislav Beran (choreografie a režie).

www.divadlomilenium.cz
www.musical.cz

Druhým projektem, který připravuje divadlo Milenium je dětský muzikál Ať žijí duchové, jehož premiéra se uskuteční 31. 5. 2009.

Vstupenky v prodeji od 26. 1. 2009 na www.ticket-art.cz a již nyní si můžete předběžně vstupenky rezervovat na tel.: 222 897 551 či e-mailem na adrese vstupenky@ticket-art.cz.

Přidáno: 14.01.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…