Divadlo Milenium znovu otevírá své brány

Divadlo MileniumPo třech letech se znovu otevřou brány novodobého divadla Milenium, v jehož produkci vznikl nový muzikál Kladivo na čarodějnice, který je jako první z českých muzikálů inspirovaný opravdovou historií českých zemí 17. století. Příběh křivdy, lásky, bolesti a víry ožije čarodějné noci plné hvězd v divadle Milenium 30. 4. 2009.

Temné stránky historie českých zemí ožívají v čarodějnickým procesech, černou cestu smáčenou slzami vydláždila církev v době inkvizice bolestí, utrpením, strachem a křivdami nevinných obětí… píše se rok 1680… Kladivo na čarodějniceinkvizitor Boblig z Edelstatu pořádá svůj inkviziční hon na čarodějnice ve Velkých Losinách a Šumperku…

V hlavních rolích: Ilona Csáková, Sisa Sklovská, Vladimír Marek, Jiří Zonyga, Vladimír Hron, Markéta Zehrerová, Martina Pártlová, Karol Csino, Richard Tesařík a mnoho dalších.

Tvůrčí tým ve složení Pavel Holý (námět a hudba), Milan Levý (hudba),  Marek Kožušník (scénář), Jan Krůta (texty), Petr Čepický (obrazová a světelná režie) a Ladislav Beran (choreografie a režie).

www.divadlomilenium.cz
www.musical.cz

Druhým projektem, který připravuje divadlo Milenium je dětský muzikál Ať žijí duchové, jehož premiéra se uskuteční 31. 5. 2009.

Vstupenky v prodeji od 26. 1. 2009 na www.ticket-art.cz a již nyní si můžete předběžně vstupenky rezervovat na tel.: 222 897 551 či e-mailem na adrese vstupenky@ticket-art.cz.

Přidáno: 14.01.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.