Díky eLibellus.cz s sebou můžete nosit stovky knih najednou

Elektronické knihy jsou vítanou alternativou k těm papírovým, které některým čtenářům již nenabízí tolik komfortu, kolik by potřebovali. V popředí však stále zůstává proces čtení, samotný text a jeho autor. Díky technickým vymoženostem poslední doby došlo k výrazné propagaci knih, takže se teď literatura a její čtení dostali opět do popředí zájmu široké veřejnosti. Svůj podíl na tom mají i nakladatelé a distributoři eknih.

Pro hravé čtenáře
Jsou lehké, šetří místo, umožňují měnit typ a velikost písma, jsou podsvícené pro čtení při slabém osvětlení a jsou také o poznání levnější než papírové knihy. Ačkoli se někdy mylně hovoří o nutnosti elektronických čteček, e-knihy můžete číst z jakéhokoli zařízení. Elektronické textové soubory můžete pročítat nejen na zmiňované čtečce, ale i na klasickém notebooku, mobilním telefonu nebo tabletu. Elektronické knihy tak dostaly čtení na novou úroveň, kterou jistě mnoho čtenářů ocení.

Práce s textem
Lidem zvyklým na práci s počítačem přináší čtení eknih bonusy v podobě možnosti jakýchkoli zásahů do textu, aniž by šlo o nevratné změny. Vkládání poznámek, označování vybraných pasáží a vyhledávání slov a jejich významů zpřístupnilo knihy a čtení dalším potenciálním čtenářům. V případě, že sháníte nové elektronické knihy do své čtečky, máte na výběr z několika nakladatelství a prodejců, kteří se e-knihami zabývají.

Najděte si svého e-knihkupce
Internetové knihkupectví eLibellus.cz se zabývá prodejem a distribucí e-knih a napomáhá tak šíření v současnosti tolik populárního trendu čtení. Zákazníkům nabízí přes patnáct set placených elektronických titulů z těch nejoblíbenějších literárních kategorií, jako jsou dětské knihy, beletrie, světová literatura nebo odborné a naučné elektronické knihy. V nabídce knihkupectví však najdete i e-knihy, které autoři poskytli zdarma. Díky eLibellus.cz si můžete vytvořit početnou elektronickou knihovnu a navíc ušetřit místo ve vašem bytě.

Přidáno: 19.12.2012, Zdroj: PR článek Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si