Diamonds Club – Luxusy Car Edition

V sobotu 15.3.08 proběhne v klubu Celnice další pokračování pravidelné luxusní RnB noci s názvem “Diamonds Club”. Jako DIAMOND DJ STAR se představí KAZ D - mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a je zárukou spokojeného parketu. Sekundovat mu bude domácí DJ Rawal.

V sobotu budou u klubu přistaveny luxusní vozy, které si můžete prohlédnout a možná se s nimi i projet.

21. března do Prahy přijíždí Lil Wayne, prezidentem legendárního labelu Cash Money, který byl nominován na ceny Grammy. Asistovat mu bude sám velkej Birdman. Není tajemství, že Birdman je v Evropě, ale tady to máte oficiálně, takže “tátu i syna” uvidíte na stagei pěkně pohromadě).

A proto tentokrát Diamonds Club koncipován také co by Lil Wayne Warm Up. A jestli vstupenku ještě nemáš tak máš možnost ji dostat pravě na party Diamonds Club. Každý 10. návštěvník do 24:00 dostane ZDARMA lístek na koncert Lil Wayne & Birdman!!! Rozhodně se máme 15. března na co těšit!

Kapacita klubu je bohužel omezena a pokud chceš mít dobré místo odpovídající Tvým kvalitám, zarezervuj si svůj stůl včas na tel: 777 502 505.
Akce začíná v 22:00. Vstup na party je 190,-Kč a dívky do 24:00 ZDARMA!

Upoutávku na Diamonds Club ke zhlédnutí: www.youtube.com/clubcelnice.

DIAMONDS CLUB
Glamorous R&B Night
Sobota 15.3.2008, Start 22:00

Club Celnice
V Celnici 4, Praha 1

Diamond DJ Stars: Kaz D, Rawal, Abdul52, Omar

Master Of Ceremonies: Henry D
R&B Dancers po celou noc
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
Dívky do 24:00 ZDARMA!
Guestlist pouze do 24:00

Více informací na www.starmixparty.cz a www.clubcelnice.com.

Přidáno: 13.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.