Diamonds Club – Jewellery Edition

V sobotu 29. 3. 08 proběhne v klubu Celnice další pokračování pravidelné luxusní RnB noci s názvem “Diamonds Club”. Jako DIAMOND DJ STAR se představí KAZ D - mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a je zárukou spokojeného parketu. Tentokrat sekundovat mu bude domácí DJ Omar.

Dámy, než opustíte své domovy, vytvořte svůj osobitý vzhled, nalakujte si nehty, kupte nové boty a vyberte luxusní šperk, abyste mohli dobýt celý svět.

Kapacita klubu je bohužel omezena a pokud chceš mít dobré místo odpovídající Tvým kvalitám, zarezervuj si svůj stůl včas na tel: 777 502 505.
Akce začíná v 22:00. Vstup na party je 190,- Kč a dívky do 24:00 ZDARMA!

Video z Diamonds Club – Grand Opening ke stažení zde.

DIAMONDS CLUB
Glamorous R&B Night
Sobota 29. 3. 2008, Start 22:00

Club Celnice
V Celnici 4, Praha 1

Diamond DJ Stars: Kaz D, Rawal, Abdul52, Omar

Master Of Ceremonies: Henry D
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
Dívky do 24:00 ZDARMA!
Guestlist pouze do 24:00

Více informací na www.starmixparty.cz a www.clubcelnice.com.

Přidáno: 27.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.