Diamonds Club – Jewellery Edition

V sobotu 29. 3. 08 proběhne v klubu Celnice další pokračování pravidelné luxusní RnB noci s názvem “Diamonds Club”. Jako DIAMOND DJ STAR se představí KAZ D - mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a je zárukou spokojeného parketu. Tentokrat sekundovat mu bude domácí DJ Omar.

Dámy, než opustíte své domovy, vytvořte svůj osobitý vzhled, nalakujte si nehty, kupte nové boty a vyberte luxusní šperk, abyste mohli dobýt celý svět.

Kapacita klubu je bohužel omezena a pokud chceš mít dobré místo odpovídající Tvým kvalitám, zarezervuj si svůj stůl včas na tel: 777 502 505.
Akce začíná v 22:00. Vstup na party je 190,- Kč a dívky do 24:00 ZDARMA!

Video z Diamonds Club – Grand Opening ke stažení zde.

DIAMONDS CLUB
Glamorous R&B Night
Sobota 29. 3. 2008, Start 22:00

Club Celnice
V Celnici 4, Praha 1

Diamond DJ Stars: Kaz D, Rawal, Abdul52, Omar

Master Of Ceremonies: Henry D
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
Dívky do 24:00 ZDARMA!
Guestlist pouze do 24:00

Více informací na www.starmixparty.cz a www.clubcelnice.com.

Přidáno: 27.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…