Diamonds Club - Grand Opening

Po ukončení párty Pure Platinum přichází nová pravidelná luxusní RnB noc od Starmix promo agency s názvem “Diamonds Club”. Ta se bude tentokrát konat v elegantním prostředí klubu Celnice a to každou druhou sobotu počínaje 1. března. Kromě kvalitních DJs a vynikající atmosféry se v průběhu párty můžete těšit na projekci videoklipů vašich oblíbených RnB interpretů na 7 plazmách po celém klubu. Show bude uvádět Master of Ceremonies Henry D.

Dámy, nalakujte si nehty a kupte nové boty. Pánové, dress to impress.

Jako DIAMON Ds DJ STARS se představí KAZ D - mezinárodně uznávaný RnB DJ, který přivádí lidi do varu po celé Evropě a je zárukou spokojeného parketu; DJ ABDUL52 - je jedním ze zakladatelů české RnB komunity. Všeobecně respektovaná osobnost na české scéně a velký fanoušek a znalec muziky a DJ OMAR, ktery moderuje 2 shows; Platinum Soul Show na rádiu Spin s Abdulem 52 a jedinou hip-hop a RnB hitparádu v českém éteru - Platinum Soul Top 20.

Kapacita klubu je bohužel omezena a pokud chceš mít dobré místo odpovídající Tvým kvalitám, zarezervuj si svůj stůl včas na tel: 777 502 505.

Akce začíná v 22:00. Vstup na party je 190,-Kč a dívky do 24:00 ZDARMA! A nezapomeň sledovat soutěže o volné lístky na radiu InfoDJ.

DIAMONDS CLUB
Glamorous R&B Night
Sobota 1.3.2008, Start 22:00

Club Celnice
V Celnice 4, Praha 1

Diamond DJ Stars: Abdul52, Omar, Kaz D, Rawal

Master Of Ceremonies: Henry D, Shaggy Moses
Projekci videoklipů vašich oblíbených RnB interpretů na 7 plazmách
R&B Dancers po celou noc
Face Control, Dress Code: Smart/Sexy/Glamorous

Vstupné 190,- Kč
Dívky do 24:00 ZDARMA!
Guestlist pouze do 24:00

Více informací na www.starmixparty.cz a www.clubcelnice.com.

 

Přidáno: 25.02.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.