Devátý ročník Letní akademie CEVRO Institutu začne v červenci

Pro zájemce z řad absolventů středních škol, studentů vysokých škol a širokou veřejnost se zájmem o právo, ekonomii, politologii a aktuální bezpečností otázky, připravila vysoká škola CEVRO Institut již IX. ročník oblíbeného vzdělávacího projektu Letní akademie. Letošním téma nese název Evropa a Česko 2016 a bude se věnovat příležitostem a hrozbám z pohledu práva, politiky, ekonomiky a bezpečnosti. Kurz se bude konat ve dnech ve dnech 11. – 14. července 2016 v budově vysoké školy CEVRO Institut v Praze.

Kromě základů ekonomie, politologie, práva a bezpečnosti, se kterými je seznámí přední čeští politologové, právníci a ekonomové, zúčastnění navštíví newsroom TV Nova, kde se dozvědí, jakým způsobem funguje televizní vysílání. Neméně zajímavé budou i setkání a debaty s řadou špičkových odborníků, kteří vyučují na VŠ, např. JUDr. Tomášem Sokolem, JUDr. Cyrilem Svobodou nebo rektorem CEVRO Institutu prof. Ing. Josefem Šímou. Všichni ti, kdo chtějí získat neopakovatelnou zkušenost a rozšířit si své stávající znalosti, se mohou na Letní akademii přihlašovat prostřednictvím elektronické registrace do 17. června.

Akademie vám může odpovědět na otázku, jakému oboru se chcete v budoucnu věnovat. Poznejte nové přátele a prohlédněte si prostory vysoké školy, kde jednou můžete studovat i vy!

Více informací včetně přihlášky naleznete na www.cevroinstitut.cz

 

zdroj fotografií: CEVRO Institut

 

Přidáno: 15.06.2016, Zdroj: CEVRO Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!
Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…