Den otevřených dveří Prague College dne 13. září 2007

PRAHA - Poslední příležitost k registraci! Prague College vyhlašuje na 13. září 2007 Den otevřených dveří od 10 do 18 hodin. Určen pro všechny zájemce o studium obchodu, grafického designu, interaktivních médií a informačních technologií v rámci britského HND programu a bakalářského studia.

Adresa: Prague College, Polská 10, Praha 2 (metro: Náměstí míru, tram: 11), www.praguecollege.cz.

Kontakt: Tatiana Lovecká, tel.: 222 722 544, e-mail: tatiana@praguecollege.cz.

Přidáno: 03.09.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…