Dejte nám vědět, co byste chtěli u své ISIC karty zlepšit

ISIC karta

Máte průkaz ISIC? Dejte vyplněním krátkého dotazníku vědět, jaký benefit se svou kartou nejčastěji používáte nebo co byste zlepšili.

Na základě výsledků pak bude uděleno ocenění ISIC Awards 2009 pro nejpopulárnější benefitpartnery, ale především dáte najevo, kterým směrem se má karta ISIC dál rozvíjet a vymýšlet pro vás další slevy a výhody.

Dotazník najdete tady: http://isic-awards-2009.vyplnto.cz.

Děkujeme za váš čas, karty ISIC, ITIC a ALIVE se odmění novými benefity.

Přidáno: 04.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.