Dejte nám vědět, co byste chtěli u své ISIC karty zlepšit

ISIC karta

Máte průkaz ISIC? Dejte vyplněním krátkého dotazníku vědět, jaký benefit se svou kartou nejčastěji používáte nebo co byste zlepšili.

Na základě výsledků pak bude uděleno ocenění ISIC Awards 2009 pro nejpopulárnější benefitpartnery, ale především dáte najevo, kterým směrem se má karta ISIC dál rozvíjet a vymýšlet pro vás další slevy a výhody.

Dotazník najdete tady: http://isic-awards-2009.vyplnto.cz.

Děkujeme za váš čas, karty ISIC, ITIC a ALIVE se odmění novými benefity.

Přidáno: 04.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…