Dejte letos o Vánocích přednost trvalým hodnotám. Vzdělání se nerozbije, ani neobnosí

Metropolitní univerzita PrahaVánoce jsou časem tradičních hodnot, radosti, společných chvilek, ale i bilancování a přemítání nad tím, co darovat…Napadlo vás někdy, že dárek v podobě vzdělání a šance na úspěšnou budoucnost má mnohonásobně větší přidanou hodnotu než  nejnovější chytrý telefon nebo móda?

Proč neukázat svým blízkým, že vám na nich opravdu záleží a že myslíte na jejich budoucnost? Vzdělání je dárek, který se nikdy neobnosí, ani nerozbije. Vzdělání je trvalá hodnota a investice, kterou vám ani vašim blízkým nikdo nevezme.

Proto jsme se na Metropolitní univerzitě Praha rozhodli ulehčit práci všem těm, kteří hodlají svým blízkým pod stromeček nadělit něco neuchopitelného, zato ale s trválou hodnotou. Až do 20. prosince si mohou zájemci v Infocentru v budově univerzity ve Strašnicíh vyzvedávat symbolický dárek  ve formě voucheru na školné. Jedná se o nezávazný voucher, který nic nestojí, zato udělá velkou radost obodarovanému. Pokud obdarovaný bude souhlasit a splní podmínky přijímacího řízení, dostane dárce informace týkající se platby školného.

A proč studium zrovna na Metropolitní univerzitě Praha? Tady je pár důvodů.

Tradice
Metropolitní univerzita Praha patří mezi nejstarší a největší soukromé školy v České republice. Kromě Prahy, působí také v Plzni, Liberci a Hradci Králové. Za dobu její působnosti promovalo již 6 000 absolventů. Univerzita nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy.

Atraktivní obory
Metropolitní univerzita Praha nabízí studium v češtině i angličtině. V češtině mohou studenti studovat humanitní (např. Mediální studia, Mezinárodbní vztahy a evropská studia), ekonomické (Mezinárodní obchod) a právní (Veřejná správa) obory. V angličtině pak Iternational Relations,  Anglophone Studies nebo International Business.

Stávající studenti
V současné době studuje na MUP 5 500 studentů, 10% z nich tvoří zahraniční studenti. Univerzitní prostředí je plné mezinárodní atmosféry, neustále se zvyšuje počet přijíždějících studentů v rámci programu ERASMUS. Známkou toho, že studenti jsou se vzděláváním na MUP spokojeni, je také vysoká návštěvnost Klubu absolventů MUP a komunikace absolventů se svoji alma mater I po mnoha letech po absolvování.

Zahraniční spolupráce
Metropolitní univerzita Praha nabízí ze všech soukromých vysokých škol největší nabídku partnerských zahraničních škol. V současné době poskytuje univerzita více než 120 studentských výměn na univerzitách nejen v Evropě v rámci programu Erasmus, ale například také v USA, Jižní Koreji či Japonsku.

Škola bez bariér
V rámci projektu Škola bez barrier umožňuje univerzita vysokoškolské vzdělání také studentům s  pohybovým postižením. Studenti dostávají stipendium ve výši školného po celou dobu studia a studují v bezbariérových prostorech.

Přidáno: 07.12.2012, Zdroj: Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.