dbTranslations.cz: Překlady stejně kvalitní jako originály

Dvojjazyčné a v mnoha případech i vícejazyčné texty jsou v současnosti považovány téměř za samozřejmost. Potřebujete-li překlad z pracovních, studijních či osobních důvodů, měli byste se vždy obrátit na profesionály v oboru. Texty i jejich překlady vás budou všude reprezentovat a není nic horšího, než mít ve vlastní reklamě nebo pracovních dokumentech gramatickou chybu či překlep.

Čtyři výhody v jedné službě

K základním požadavkům při výběru překladatelské agentury nebo překladatele patří kvalita, cena, servis a rychlost. Odborná a seriózní agentura nikdy nehledí na rozsah zpracovávaného překladu. Nemělo by se vám tedy stát, že vás překladatel odmítne s tím, že jde o příliš krátký text. Jde-li naopak o obsáhlý materiál, pomůže, když ke konkrétnímu textu přiložíte doplňující materiály, případně obrázky. Uvidíte, že více informací se pozitivně odrazí v kontextu celého překladu.

Příprava na překlad

Společnost dbTranslations.cz, se zaměřením na překlady z angličtiny do češtiny a naopak, splňuje všechny výše uvedené parametry. Při zadávání práce svým spolupracovníkům vždy uplatňuje princip jednoho překladatele, aby tak docílila nejvyšší kvality. Předávání rozpracovaného textu mezi překladateli celkovému vyznění škodí. Na pozice korektorů zaměstnává agentura pouze tzv. native speakery (rodilé mluvčí), kteří dostanou překlad pro kontrolu ještě před odevzdáním celé zakázky.

Jak pracujeme

Agentura se výhradně zabývá překlady z angličtiny do češtiny a naopak. dbTranslations.cz zaměstnává zkušené překladatele, kteří si poradí s českými i anglickými texty. Potřebujete-li pomoct s krátkým překladem do angličtiny a obráceně, lze text zpracovat v rámci jednoho dne. V případě delších textů se termín zvolí na základě dohody. Díky výborné komunikaci s klientem a poctivému přístupu k práci dosahuje agentura skvělých výsledků.

 

Přidáno: 14.03.2013, Zdroj: PR článek Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.