Daruj triko a vtiskni mu svůj vlastní styl

Vánoce jsou tady a jakkoliv s sebou přináší mnohá potěšení (volno, cukroví, pohádky, nohy na stole), ruku v ruce s nimi jde i jeden velký problém: shánění dárků. Vtiskněte letos Vánocům svou vlastní tvář a podarujte své přátele a blízké trikem s potiskem. Zamilované vzkazy, vtipné obrázky a mnoho dalšího.

Nedávno se mi zdálo, že je 24. 12., 16:00 a já pořád ještě nenakoupil vánoční dárky. A tak jsem se, jat panickou hrůzou, rozhodl všechno vyřešit zavčasu a pustil se do hledání dárků už v listopadu.

Nejtěžší ze všeho vždycky bylo vymyslet originální dárek pro tátu. Ať už jsem sehnal cokoliv, nikdy se mu to nelíbilo. Nadšení projevil jen jednou v životě a to, když jsem mu dal plyšového tygra. Muži zůstanou dětmi už napořád.

Teprve moje sestra přišla v minulém roce s geniálním řešením. Koupila svému manželovi tričko s vtipným potiskem, konkrétně s nápisem „dárce orgasmů“, kterým se teď pyšní při každé nevhodné příležitosti.

Tak jsem se tomu rozhodl dát formu, nechal jsem se inspirovat a rozhodl jsem se věnovat podobný dárek s potiskem nejen tátovi, ale celé rodině.

Využil jsem možnosti dát si na trčiko vlastní nápis a na to tátovo nechal napsat jeho oblíbenou větu: „Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

S babičkou to bylo trochu horší. Tričko s nápisem „Fuck You You Fucking Fuck“ by asi nesplnilo očekávání – už jenom proto, že babička neumí anglicky. V jejím případě hraju radši na sentinemt a volím sadu hrnků s rodinými fotografiemi. Co se mě týče, trochu nevkus, ale jí se podobné věci líbí.

Se švagrem to mám mnohem snazší. Je to ajťák. Jenom se nemůžu rozhodnout, jestli mu věnovat tričko s IT nápisemNo, I will not fix your computer“ nebo „Come to dark side we have cookies.“

Ještě jednoduší to bude s jeho ženou, mojí sestrou. Tričko s obrázkem vypínače a větou „Turn me on“ je už na cestě.

Nejdřív jsem nevěděl, co s mamkou. Podobně jako babička na vtípky moc nedá. Pak jsem si všiml, že si můžu nechat na tričko vytisknout i fotografii. Na tom jejím se bude vyjímat rodinné foto zarámované ve velkém srdci.

Své přítelkyni jsem chtěl dát podobné tričko jenom se svojí fotografií, ale jakkoliv by se mi líbilo ležet jí věčně na prsou, představa, že kdykoliv se na ni podívám, uvidím sám sebe, mě děsí. Dost na tom, že se každé ráno vidím v zrcadle.

Nápis „Jediné světlo mého života je světlo v ledničce“ by mi v tomto případě asi také body nevynesl. Radši zvolím jiný z jejích oblíbených nápisů: „Fuck calm! Die in battle and go to Valhalla!“ (aneb jakkoliv je moje milá křehká dívka, má velkou slabost pro Vikingy).

Ještě kdybych dokázal sehnat tričko pro svého psa s nápisem „Kerberos.“

Inspiroval jsem vás? Doufám, že ano. Pokud vás zajímá, kde koupit podobné dárky, doporučuji e-shop www.easytrika.cz.

Zdroj obrázků: www.easytrika.cz

Přidáno: 04.12.2014, Zdroj: Easytrika Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.