Dárkový poukaz na vzdělání – adrenalin i investice do budoucna

Applaus

„Máš už dárky?“ – klasická otázka, která v tomto období zazní v téměř každém rozhovoru. Podle odpovědi se potom ukazuje, jak kdo k Vánocům a k obdarovávání svých bližních přistupuje. Někdo nakupuje dárky soustavně po celý rok, někdo náhodně narazí na něco, co by mohl darovat a nemalý počet lidí nakupuje v posledních 14 dnech před Štědrým dnem. Čím dál tím větší skupina lidí však věnuje při pořizování dárků pozornost internetu a hlavně dárkovým poukazům na cokoliv. Uplatnění tak nalézají poukazy na nejrůznější adrenalinové aktivity nebo zážitkové formy relaxace a slevové poukázky a podobně. Abychom vás inspirovali a také ukázali, že i poukaz na vzdělávání může být vhodným a nápaditým dárkem, zeptali jsme se Dagmar Blažkové, produkční vzdělávací agentury APPLAUS, na co všechno je možné použít dárkový poukaz, který si u této společnosti můžete objednat.

Tak, nejprve, jaké druhy poukazů si u vás můžeme pořídit?

V současné chvíli máme zatím poukazy jak v nominální hodnotě, tak i poukazy určené na konkrétní kurzy. V praxi to znamená, že poukaz na konkrétní kurz se vztahuje pouze jednomu typu kurzu, ale v jakémkoliv termínu, poukaz na určitou částku se může použít na jakoukoliv aktivitu, kterou nabízíme na našich stránkách www.applaus.cz. Všechny poukazy jsou platné na celý rok 2012. Navíc, nyní je možnost využít mimořádné bonusové akce, kdy při objednání Vánočního dárkového poukazu, který je v nominální hodnotě pětset korun, dostane každý 30% navíc.

Nemusí se lidé bát, že obdarovaní budou spíš otráveni, když dostanou darem to, že se musí učit?

No, pravda je, že učení bolí. Někoho víc, někoho méně. Je nutné to ale brát i z toho hlediska, že všechno, co se kdo naučí, mu také zlepšuje pozici na trhu práce. Tím mám na mysli hlavně naše kurzy měkkých a manažerských dovedností jako jsou Komunikační dovednosti, Time management, Stress management, Prezentační a prodejní dovednosti, Leadership a nebo i takové vytvoření Analýzy profesního zaměření. Vedle toho je ale možné použít poukaz i na takové aktivity, jako je Kurz dabingu pro děti i dospělé, kurzy herectví, rétoriky anebo moderování. Ukažte mi někoho, koho nechá klidným to, že bude naživo moderovat v rádiu nebo dabovat ve studiu s našimi předními dabéry. Tady se střetáváme s ostatními adrenalinovými aktivitami. Rozdíl je ale v tom, že u nás se naučí něco, co může v budoucnu využít pro svou profesionální dráhu.

Pro koho jsou vaše poukazy vhodné?

V zásadě pro všechny. Pro děti jsou tu kurzy TV a rozhlasového herectví a dabingu, dále i dlouhodobá zájmová činnost rozhlasového vysílání. Dospělí si mohou vybrat z již zmíněných kurzů měkkých dovedností a sebepoznání nebo z uměleckých kurzů dabingu, rétoriky, herectví a moderování. Dokážu si je představit jako vhodný dárek pro rodiče, děti, zaměstnance, které chcete obdarovat a přitom získat bonus ve zlepšení jejich prodejních či jiných dovedností a týmové spolupráci a nebo i pro šéfa, kterému poukazem na kurz komunikačních dovedností a leadershipu nenásilně naznačíte jeho rezervy.

Dárkový poukaz společnosti APPLAUS můžete objednat na www.applaus.cz.

Vyhrát jej můžete v soutěži o dva dárkové poukazy v hodnotě 650 Kč.

Přidáno: 09.12.2011, Zdroj: Applaus

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.