Dárek za vysvědčení? Kniha!

Ke konci školního roku neodmyslitelně patří rozdávání vysvědčení. Letos tento rituál připadne na pátek 27. června. Dětské oči určitě potěší malý dárek za celoroční snažení a krásné známky. Nakladatelství Fragment proto u příležitosti rozdávání vysvědčení připravilo slevové kupony na 100,- Kč, které je možné využít až do konce června v e-shopu na www.fragment.cz!

Tradice rozdávání vysvědčení sahá do druhé poloviny 18. století a je spojena s císařovnou Marií Terezií a zavedením Všeobecného školního řádu. Podoba vysvědčení i četnost jeho vydávání se v průběhu 240 let měnila, aby se postupně ustálila na dnešní podobě, kdy se vysvědčení vydává na konci každého pololetí.

Získání dobrých známek bývá důležitou metou pro všechny školáky a rodiče často odměňují své ratolesti za krásné vysvědčení malým dárkem, kterým se často stává právě kniha. Nakladatelství Fragment připravilo pro své zákazníky slevové kupony, které je možné využít právě na zakoupení knížek jako dárek za vysvědčení. Při nákupu v e-shopu na www.fragment.cz nad částku 500,- Kč získáte slevu na celý nákup knih v hodnotě 100,- Kč. Ke standardní e-shopové slevě 15 % získáte tedy ještě další slevu navíc! Pro uplatnění slevy je třeba zadat do pole „akční kupon“ kód VYSVEDCENI2014. Akce platí pro objednávky odeslané od dnešního dne až do konce června.

Přidáno: 26.06.2014, Zdroj: Fragment

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.