Dárek za vysvědčení? Kniha!

Ke konci školního roku neodmyslitelně patří rozdávání vysvědčení. Letos tento rituál připadne na pátek 27. června. Dětské oči určitě potěší malý dárek za celoroční snažení a krásné známky. Nakladatelství Fragment proto u příležitosti rozdávání vysvědčení připravilo slevové kupony na 100,- Kč, které je možné využít až do konce června v e-shopu na www.fragment.cz!

Tradice rozdávání vysvědčení sahá do druhé poloviny 18. století a je spojena s císařovnou Marií Terezií a zavedením Všeobecného školního řádu. Podoba vysvědčení i četnost jeho vydávání se v průběhu 240 let měnila, aby se postupně ustálila na dnešní podobě, kdy se vysvědčení vydává na konci každého pololetí.

Získání dobrých známek bývá důležitou metou pro všechny školáky a rodiče často odměňují své ratolesti za krásné vysvědčení malým dárkem, kterým se často stává právě kniha. Nakladatelství Fragment připravilo pro své zákazníky slevové kupony, které je možné využít právě na zakoupení knížek jako dárek za vysvědčení. Při nákupu v e-shopu na www.fragment.cz nad částku 500,- Kč získáte slevu na celý nákup knih v hodnotě 100,- Kč. Ke standardní e-shopové slevě 15 % získáte tedy ještě další slevu navíc! Pro uplatnění slevy je třeba zadat do pole „akční kupon“ kód VYSVEDCENI2014. Akce platí pro objednávky odeslané od dnešního dne až do konce června.

Přidáno: 26.06.2014, Zdroj: Fragment

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Tréninkový kurz Nenásilné komunikace v Turecku – nadšení i zklamání v jednom
Zajímáte se o vzdělávání v multikulturním prostředí? Náš externí spolupracovník Tomáš Kolomazník pro čtenáře Vzdělání.cz sepsal své postřehy z účasti na zahraničním tréninkovém kurzu tzv. nenásilné komunikace.…
Letní jazykové kurzy angličtiny – Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem!
Máte během léta prázdniny nebo v práci více času? Využijte ho k intenzivnímu studiu angličtiny! Kdo dnes umí anglický jazyk, má otevřené dveře k práci i studiu v zahraničí nebo k lepší pracovní pozici. Neváhejte tedy a…