Daň z přidané hodnoty - významná součást daňového systému v ČR

EDUX s. r. o.Daň z přidané hodnoty patří mezi významné součásti daňového systému nejen ČR, ale i Evropského společenství. Tato skutečnost je ostatně zřejmá i z celkového počtu osob k této dani registrovaných. Z tohoto důvodu by každý, kdo je odpovědný za provoz firmy (ať již se jedná o firmu k dani registrovanou, nebo se na registraci připravující), měl mít alespoň základní znalost této problematiky. Neboť jak se říká, „neznalost zákona neomlouvá".

Společnost EDUX s. r. o. pružně reaguje na aktuální poptávku, a proto zařadila do své nabídky seminář nazvaný „DPH V TUZEMSKU PRO ZAČÁTEČNÍKY“, který se uskuteční dne 13. září 2006 od 9:00 do 14:00 hodin v hotelu Populus, U staré cihelny 11, Praha 3. Seminář povede lektor Ing. Milan Koula, který je odborníkem na oblast nepřímých daní a je zaměstnancem Finančního ředitelství v Praze.

V rámci semináře proto budou účastníci seznámeni se základními principy fungování DPH v tuzemsku s přihlédnutím ke změnám, ke kterým došlo v souvislosti se vstupem ČR do Evropské unie. Seminář se bude dále zabývat otázkami registrace k dani, vznikem povinnosti přiznat daň, včetně výpočtu daně a vystavování daňových dokladů. Bude probírána problematika odpočtu daně a podávání daňových přiznání. Na závěr si účastníci procvičí získané poznatky na praktických příkladech.

V případě, že vás nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat na e-mailu edux@edux.cz či se přihlásit na http://edux.cz/kurzy.php?cislo=21.Přihlášky je nutné odešlete nejpozději do 10. září 2006. Dotazy pro lektora lze zasílat před zahájením semináře na dotazy@edux.cz.

Přidáno: 01.09.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…