Crazy party Circus Circus

CircusFantastická show CIRKUS CIRKUS se opět vrací do Prahy. Po úspěchu v minulém roce jsme se rozhodli uspořádat party ve velkém prostoru v klubu DUPLEX. Ojedinělá párty, která kombinuje hudbu a vystoupení v jedinečném souladu. Party, kde potkáte lidi od 18 do 48 let.

Vážení hosté, milí přátelé, rádi bychom Vás pozvali v pátek 3. října 2008 na velkolepou show Cirkus Cirkus. Party Cirkus Cirkus je jedinečné spojení hudby a cirkusu ze které se Vám zatočí hlava. Do víru vášnivé taneční atmosféry Vás vtáhne oslnivá záře gala vystoupení a hudební produkce, která připomíná kabarety slavných hotelů v Las Vegas, lesk newyorkské Broadwaye a luxusní dekadence londýnského Soha. O hudební stránku se postarají oblíbení housový  DJ´s Angel Charlie, Tommy Rogers, Pat Heart, South Soul. Na druhé stagy se v rytmu RNB představí Kaz D a Rawal.

CIRCUS CIRCUS je ohromující výpravná a vysokorozpočtová show řízená nejmodernějšími technologiemi s neuvěřitelným množstvím performance: kytarové vystoupení –David Riva,vystoupení na bicí soupravu, MC & Vocal show, kabaretní taneční skupina, hadí žena, thai boxeři, liliputi, pantomima,crazy people. Máte se na co těšit!

Circus Circus
Fascinujíci show
Pátek 3. 10. 2008, Start 22:00 h

DUPLEX
Václavské nám.21, Praha 1 –Nové město

DJs:
1 stage-HOUSE: Angel Charlie(cz),Tommy Rogers & Peet(cz),Pat Heart(fr), South Soul(mkd),
2 stage-RnB:Kaz D(uk), Rawal(cz)

Live: David Riva guitar show, Drum show, MC & .Vocal

Shows: Kabaretní taneční skupina – Belly dance, thai boxeři, liliputi, mimové, orintalní tanečnice a další.

Vstupné:
- předprodej 190,- Kč
- na místě 290,- Kč
- VIP 990,- Kč
Guestlist pouze do 24:00 h
Předprodej v síti TICKETSTREAM

Více informací na www.night-prague.cz, www.starmixparty.cz
Rezervace na 773 645 568

3x 2 vstupenky na tuto party můžete vyhrát na serveru Vzdělání.CZ v soutěži!

Přidáno: 18.09.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.