Crazy party Circus Circus

Pure PlatinumFascinujíci show
Sobota 1.12. 2007, Start 22:00 h.

Vážení přátelé, milí hosté, to co na Vás čeká 1. prosince není žádná show pro děti. Circus Circus je párty, ze které se Vám zatočí hlava. Do víru vášnivé taneční atmosféry Vás vtáhne oslnivá záře gala vystoupení a hudební produkce, která připomíná kabarety slavných hotelů v Las Vegas, lesk newyorkské Broadwaye a luxusní dekadenci londýnského Soha. A to vše v intenzivních housových rytmech z vynilů nejnavštěvovanějších pražských DJs - David Monoszon & Angel Charlie.

CIRCUS CIRCUS je ohromující výprava a vysokorozpočtová show řízená nejmodernějšími technologiemi s neuvěřitelným množstvím performance: vystoupení na bicí soupravu, trumpetu a housle, MC, live VJ, kabaretní taneční skupina, thai boxeři, liliputi, crazy people a Ozzy Osbourne (revival). Mate se na co těšit!

Mecca
U Průhonu 3, Praha 7

DJs: Angel Charlie & David Monoszon
Live: Ozzy Osbourne (revival), David Riva guitar show, MC Henry (United Flavor), VJs.
Shows: Kabaretní taneční skupina, thai boxeři, liliputi, akrobati, mimové a další.

Vstupné:
Předprodej 190,- Kč
Na mistě 250,- Kč
VIP 390,- Kč
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz
Rezervace na 774 527 336

Soutěž o vstupenky na tuto akci an adrese http://soutez.vzdelani.cz.

Přidáno: 15.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.