Co na srdci, to na tričku: Pobavte své okolí vtipným potiskem

Češi jsou národ vtipálků, kteří si dokážou utahovat ze všeho a ze všech, tím spíš sami ze sebe. Tuto neocenitelnou vlastnost lze využít při výběru vhodného dárku pro členy vaší rodiny, přátele i kolegy z práce. Máte-li ve svém okolí někoho, o kom si myslíte, že bude vtipné tričko hrdě nosit, neváhejte mu jedno vybrat v eshopu Hubatá černoška.

Trička s potiskem ocení lidé se smyslem pro humor, které pobaví nadsázka vhodně vybraného nápisu nebo obrázku. Tento originální dárek se hodí nejen k narozeninám, oslavám či Vánocům, ale také k setkání spolužáků po letech, rozlučce se svobodou, nebo jen tak pro potěšení. Vtipná trika s nekompromisními komentáři týkajícími se politiky, společnosti, lidské inteligence, vizáže nebo tělesných proporcí, jsou navíc geniálním dárkem pro lidi, kteří už při různých oslavách dostali snad všechno ostatní.

Udělejte radost svým blízkým nebo kamarádům prostřednictvím vtipného trička. Výhodou takového dárku je nejen jeho cena, ale také možnost být originální. V e-shopu Hubatá černoška najdete široký výběr vtipných triček s nejoblíbenějšími motivy. Vybírat můžete z univerzálních hlášek nebo naopak z dobře mířených komentářů ušitých přímo na tělo mužům, ženám, vyznavačům pivní kultury, rybářům nebo například hasičům. Vedle trefných hlášek jsou některá vtipná trika ozdobena pouze obrázkovým potiskem. Zajímavostí jsou v tomto případě postavičky, kterým krk končí u výstřihu trika, takže jejich výraz nahrazuje obličej nositele.  

S tričky z internetového obchodu hubatacernoska.cz se pobaví všichni, kteří se nebojí srandy, špetky recese a dobré nálady. Máte-li například se svými přáteli společnou zálibu v jídle, můžete si všichni pořídit vtipná trička se stejným motivem. Při speciálních příležitostech trička s potiskem podpoří týmového ducha a pomohou navodit pohodovou atmosféru. 

Přidáno: 10.07.2014, Zdroj: Hubatacernoska.cz Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.