Chybí ti slova? Řekni to vtipnou mikinou

Léto je sice za námi, ale spousta podzimních a zimních akcí před námi. Zapomeňte už na letní fesťáky a těšte se na nové koncerty, akce i studentské párty, které jsou bezprostředně spojeny se začínajícím semestrem. S podzimem však přichází i chladnější počasí, a tak by ve vaší skříni rozhodně neměla chybět nějaká ta mikina. Nudné sportovní oblečení ale rozhodně nikoho neohromí ani nezaujme. Na akci upoutáte ostatní jen netradičním módním kouskem.

Máte rádi originalitu a vtip a nebojíte se ukázat svůj postoj? Pořiďte si mikinu s tématickým potiskem a buďte za každé situace originální. Češi jsou známí svým smyslem pro humor, a jestli i vy patříte mezi ně, pak je eshop s mikinami Hoodie.cz pro vás to spravné místo. Najdete zde nejen mikiny s potisky z her, komiksů, seriálů, ale i mikiny s vtipným potiskem či hláškou.

Eshop nabízí mikiny v dámském i pánském provedení a v různých barevných variantách. Mikiny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, a pokud se rozhodnete pro větší nákup, můžete využít i akci 3+1 zdarma. Navíc může být mikina s potiskem dobrým a netradičním dárkem k Vánocům, narozeninám nebo jiným oslavám. Jestli se bojíte, že netrefíte velikost, nemusíte. Internetový obchod nabízí i bezproblémovou výměnu velikostí. Když zjistíte, že oblečení nesedí, můžete do 14 dnů požádat o výměnu, anebo vrácení peněz. A to je přece super.

Výběr je opravdu široký. Dostali vás mimoni či jiné komiksové postavičky? Tady si přijdete na své. Tím správným motivem rozptýlíte nejen sebe, ale i své okolí. Tak proč nebýt sředem pozornosti. Na stránkách Hoodie.cz najdete u každého produktu i vysvětlení, které se k potisku váže, takže se třeba i něco dozvíte nebo se prostě jen dobře pobavíte. Vždyť pokud si pořídíte například mikinu „CHALLENGE ACCEPTED“ dáváte tím jasně najevo, že se výzvy nebojíte. Navíc zjistíte, že legendární hláška ze seriálu How I Met Your Mother zazněla v seriálu až v 6. sérii.

Vyberte si tu správnou mikinu a udělejte sobě nebo svým známým radost originálním dárkem.

Přidáno: 24.09.2014, Zdroj: Hoodie.cz Autor: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.