Chuť na Lese-Reisen? Chuť na cestování čtením?

Cestování a čtení jsou spolu úzce spjaté. Když čteme, vydáváme se na imaginární cestu. Čtení je dobrodružství v hlavě. Ale také čtení o cestování může být napínavé. Lese-Reise, cestování čtením, tak zní motto 7. Dlouhé noci.

Rakouský Institut Brno zve 3. listopadu 2005 od 19.00 hod všechny přátele německojazyčné literatury, aby představili své oblíbené texty k tématu Lese-Reisen.

Krátce před výstupem... (Foto, ÖI Brno)Kdo by chtěl sám předčítat, může takto učinit sám nebo ve dvou nebo ve skupině. Jako každý rok obstarají část programu studenti brněnské germanistiky. Publikum bude mít možnost poznat města Brno i Vídeň z literární stránky.

Pokud také Vy máte chuť na a chcete sami předčítat, pošlete nám email na adresu lange_nacht@web.de.

O tělesné blaho čtenářů a posluchačů bude také postaráno. Jako v minulých semestrech budou i nyní podporovat Dlouhou noc Rakouské kulturní fórum a Goethe Institut.


Dlouhá noc čtení
Akce Institutu germanistiky FF MU Brno a Österreich Institutu Brno

Místo konání: Österreich Institut, Moravské nám. 15
Čas: 3. listopadu 2005, 19 hod

Přidáno: 25.10.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.