Chcete poradit s výběrem vysoké školy? Absolvujte kurz Jak si vybrat vysokou školu!

SOKRATES - příprava na VŠ - logo

Cílem kurzu je rozbor vašich schopností a dovedností s cílem zajistit vhodnou vysokou školu právě pro vás. Kurz zahrnuje test studijních předpokladů a osobnostní test, jenž spolu s výkladem vysokoškolských pedagogů z jednotlivých VŠ umožňuje vybrat vysokou školu, na kterou budete stačit, která vás bude bavit, a jež vám umožní vykonávat vybranou profesi.

Seznámíte se s poměrem přijímaných uchazečů a jejich uplatněním. Zjistíte, jaký je systém vysokoškolského studia a přijímacího řízení, a to včetně odpovědí na množství praktických otázek z přijímacích zkoušek (jak vyplňovat testy, jak se připravit na ústní pohovor, jaké lze mít u přijímaček pomůcky apod.) a samotného vysokoškolského studia (zápis do studia, přerušení studia, studium v zahraničí apod.). Nezbytnou součástí kurzu je seznámení s doporučenou literaturou a formou přípravy na přijímací zkoušky. Podrobné informace o termínech a cenách naleznete na www.sokrates.cz v sekci Speciální kurzy.

Přidáno: 08.11.2010, Zdroj: Sokrates Autor: Tereza Adamčíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.