Chcete od září studovat na Ekonomicko-správní fakultě v Pardubicích? Ještě není pozdě ...

Univerzita Pardubice

Pokud chcete studovat na veřejné vysoké škole a nestihli jste podat přihlášku, nebo vás prozatím nikam nevzali, nezoufejte. Do konce července ještě můžete podat přihlášku na Fakultu ekonomicko-správní v Pardubicích.

Z důvodu nenaplněné kapacity některých oborů na Fakultě ekonomicko-správní (FES) vyhlašuje děkanka FES dodatečné přijímací řízení pro tyto obory:

Bakalářské studium:

  • Informatika ve veřejné správě (prezenční i kombinované studium)
  • Regionální a informační management (prezenční studium)
  • Informační a bezpečnostní systémy (prezenční i kombinované studium)
  • Management finančních rizik (prezenční studium)

Termín pro podání přihlášky: 31. 7. 2012

Všichni uchazeči o bakalářské studium jsou povinni zaslat do 31. 7. 2012 na studijní oddělení FES ověřenou kopii maturitního vysvědčení a vysvědčení posledního ročníku střední školy.

Navazující magisterské studium

  • Informatika ve veřejné správě  (prezenční i kombinované studium)
  • Regionální a informační management  (prezenční studium)
  • Pojistné inženýrství (prezenční studium)
  • Regionální rozvoj (prezenční studium)

Termín pro podání přihlášky: 31. 7. 2012

Termín přijímací zkoušky 23. 8. 2012

Podmínky pro přijetí ke studiu.

Přidáno: 24.07.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.