Chcete, aby si firmy skutečně přečetly váš životopis? Tato služba vám to zajistí

Máte už plné zuby toho, jak rozesíláte e-maily s životopisy do všech stran a nikdy na ně nedostanete odpověď? Vždyť ani nevíte, jestli zaměstnavatel váš e-mail otevřel, nebo ho rovnou zahodil do koše. Už dost. Využijte nové služby a ujistěte se, že si zaměstnavatel váš životopis přečte.

Na internetu najdete celou řadu portálů s nabídkami práce a brigád. Tak jak je možné, že vás pořád ještě nikdo nenajal?
Je to tím, že na tyhle agregátory chodí stovky lidí denně a zaměstnavatel tak dostane na každou nabídku volného místa desítky e-mailů. Nemá čas a často ani zájem číst je všechny. Jestli si přečte ten váš je jenom otázkou náhody.

Změna v hledání pracovního místa

Konečně se objevila firma, která se na to rozhodla jít jinak. Prácička.cz přichází s originálním konceptem služby Exclusiv.

O co jde? Princip je jednoduchý: kontakt na zaměstnavatele zůstane skrytý a uvidíte ho, pouze pokud si ho zaplatíte. K tomu vám stačí poslat jednu smsku v hodnotě symbolických 15 korun, která vám kontakt odemkne.

Jaké to má pro vás výhody? Nebudete se muset rvát s tolika konkurenty o pracovní místo, které vás zajímá, a zároveň budete mít jistotu, že si zaměstnavatel váš dopis přečte. A jaké to má výhody pro zaměstnavatele? Nemusí se potýkat se záplavou dopisů a hlavně má jistotu, že práci opravdu chcete. Jenom ten, kdo je ochotný do práce něco investovat (i když jen symbolicky), o ni má skutečný zájem.

Prácička.cz samozřejmě funguje i ve verzi Standard, která je zcela zdarma jak pro firmy, tak pro uchazeče o zaměstnání. Do intuitivního vyhledávače zadáte typ práce, který hledáte, a příslušnou lokalitu a už si jenom vybíráte.

Navíc na webu najdete i poradnu s celou řadou užitečných tipů, jak si vytvořit životopis, jak zapůsobit na zaměstnavatele, dále zde objevíte informace o různých druzích pracovního poměru a jiné užitečné rady. V sekci Úřady práce si pak i případně můžete najít veškeré kontakty a zjistit úřední hodiny.

Nebuďte jako ostatní a investujte do svého budoucího zaměstnání. Nebudete litovat.

 

Přidáno: 15.08.2014, Zdroj: Prácička.cz Autor: Vzdělání.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…
Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…