Česko - Slovenská superstar Ben Cristovao představil své nové album

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album "Definitely different".

V rámci zpěvákova live show vystoupila taneční skupina JAD dance company, Benův americký producent a zpěvák Verse-atila. Ben Cristovao uvedl i svůj nový videoklip k singlu Give me some more v režii frontmana Support Lesbiens Kryštofa Michala. Roadshow proběhla v pátek, 25. června, v Žilina v Obchodním centru Dubeň, pak v sobotu 26. června Košice, v Obchodním centru Galerie. A na závěr, v neděli 27.června v Avion Shopping Parku Bratislava. Tato slovenská roadshow bude mít své pokračování po České republice, která odstartuje v Karlových Varech dne 7.7.2010 v nákupním centru Fontána.

Zajímavostí je, že zpěváka na jeho turné podporovala a i nadále podporuje jeho škola, Anglo-American University. "Této podpory si velmi vážím, nejen že tam studuji, ale její zástupci mi s turné moc pomohli " dodává Ben.

Anglo-American University je nejstarší soukromá vysoká škola v České republice.Vyučovacím jazykem je výhradně angličtina a dosud na ní studovali a studují posluchači z více než 60 zemí světa, kterým přednášejí odborníci s diplomy z Harvardu, Yale, Stanfordu a dalších prestižních, nejen amerických univerzit. Škola zároveň poskytuje širokou škálu prospěchových stipendií, díky kterým mohou ti nejlepší studovat zdarma.

Přidáno: 07.07.2010, Zdroj: American University Autor: Kateřina Böhmová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.