Česká a světová ekonomika po světové krizi

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní vědeckou konferenci Česká a světová ekonomika po světové krizi, která se koná v pátek 25. listopadu 2011 od 9,00 hod. v Kongresovém centru České národní banky, Senovážné nám. 30, Praha 1.

Na konferenci potvrdili účast přední zahraniční i čeští ekonomové. S hlavním referátem vystoupí prof. Dr. Michael Landesmann, Director of Research z The Vienna Institute for International Economic VŠFSStudies. V hlavním bloku se představí se svými příspěvky Ing. Aleš Michl, analytik Raiffeisenbank; PhDr. Tomáš Sedláček, hlavní makroekonomický stratég ČSOB a člen NERV a Ing. Petr Zahradník, MSc., vedoucí kanceláře pro Evropskou unii v ČS a člen NERV.

Součástí konference je i vyhlášení vítězů soutěže pro mladé ekonomy do 35 let o Cenu prof. F. Vencovského. Hlavní cenou je finanční podpora pro další vědecký výzkum ve výši 200.000,- Kč. Letos byla soutěž mimořádně silné a vítězné příspěvky představují unikátní, původní vědecké stati nabízející konkrétní řešení problematik spojených s tématem konference. Vítězové budou představeni na tiskové konferenci, která se koná ve 13,00 hod. také v prostorách Kongresového centra ČNB, učebna U1, Senovážné nám. 30, Praha 1.

Přidáno: 22.11.2011, Zdroj: Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.