Celostátní Kongres výchovného poradenství

Ve dnech 25.- 26. 4. 2006 se v Domě kultury ve Žďáru nad Sázavou bude konat celostátní Kongres výchovného poradenství. Akce se pořádá v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a je určena všem, kteří se poradenstvím zabývají. Kongres spolupořádají Asociace školských poradců, časopis StudentIN a Národní vzdělávací fond.

Prezentována budou aktuální témata z oblasti výchovného poradenství, jeho legislativy, tvorby školních vzdělávacích programů z pohledu výchovného poradce, poradenství pro volbu povolání aj. Mezi řečníky budou zástupci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva práce a sociálních věcí, Institutu pedagogicko-psychologického poradenství a dalších institucí. Ve druhém dni se uskuteční Valná hromada Asociace školských poradců. Bližší informace a přihlášku najdete na stránkách www.studentin.cz/asociace.


Autor: Ing. Ondřej Gbelec, Národní vzdělávací fond, o.p.s. www.nvf.cz.

Přidáno: 20.03.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si