Čeká na vás kariéra v diplomacii nebo veřejné správě na mezinárodní úrovni!

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha vypisuje poslední mimořádné kolo přijímacích pohovorů na bakalářské i magisterské studium.
Bude se konat v sídle školy na adrese Praha 5, U Santošky 17 v úterý 10. října 2006. Registrace uchazečů proběhne v 9,30 hod., zahájení samotných pohovorů a testů je stanoveno na 10 hod. Přihlášky lze přinést přímo na registraci.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha je prestižní soukromou vysokou školou, která se svým studijním programem cíleně soustřeďuje na tématiku Evropské unie, na diplomacii, instituce veřejné správy, politické a jiné segmenty občanské společnosti a na komunikační vztahy ve společenském systému, včetně Public Relations. Studium je určeno pro ty, kdo kvalifikovaným výkonem perspektivních povolání mají vysoké ambice uspět ve velmi prestižním a náročném prostředí domácí i mezinárodní konkurence.

Kontakt:
Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha,o.p.s.
U Santošky 17, 150 00 Praha 5
Tel/fax +420 251 563 158, + 420 251 561 557
e-mail: info@vip-vs.cz
www.vip-vs.cz

Výuka v jedné z učeben IT Sídlo Rašínovy vysoké školy v Brně
Přidáno: 05.10.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.