Čas předávání diplomů a oslav

VOŠ ČR a MOS - logo

Červen je měsíc, kdy většinu studentů posledních ročníků vysokých a vyšších odborných škol čekají  zkoušky, které mají potvrdit nabytí potřebných znalostí během studia. Stojí to nervy a je to stres, kteří ne všichni ustojí. Ti připravení a úspěšní ale mají po tom všem důvod k oslavám. Ať už si odnášejí titul bakalářský, magisterský, doktorský nebo diplomovaného specialistu, v uších jim zní hymna Gaudeamus Igitur a otvírá se před nimi nová životní etapa. Stejně jako studentům pražské VOŠ cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, kteří svoje diplomy přebírali v historických prostorech Betlémské kaple.

Přidáno: 11.07.2011, Zdroj: VOŠ Cestovní ruch

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.