Čankišou pokřtí album Supay v Brně na Flédě

Kapela Čankišou v den slunovratu 21.12.2015 roztančí svojí energickou hudbou jednonohého lidu Čanki publikum v brněnském klubu Fléda, kde pokřtí svoji nejnovější desku Supay.

Stejně jako v předchozích letech i tentokrát půjde o originální koncert. O vizuální podobu křtu se postará VJ Zae. Koncert okoření dva ze tří muzikantů hostujících na desce: zpěvačka Anna Laborová a houslista Luboš Krobot. S neobvyklým nástrojem v ruce se také objeví bubeník Mňágy a Žďorp Pavel Koudelka. Po koncertě stále tance chtivé publikum ovládne DJ Matsuwa. Během večera s podtitulem Trojjediné narozky, se kromě křtu bude slavit právě 17 let kapely a 15 let klubu Fléda.

Čankišou si ke svým 17 narozeninám nadělili šestou desku. Ta vyšla na konci října u Indies Scope. Novinář Karel Souček ve své recenzi o ní píše: „…Hudba naprosto originální kapely Čankišou je na novém, v pořadí šestém albu Supay strhující. Gejzír nápadů, hravosti, energie, i když skupině nejsou ani alternativnější, syrovější, magičtější polohy cizí. Cizí jí naopak jsou stylové škatulky, které sedmička muzikantů absolutně ignoruje…

Čankišou s úspěchem roztancovávají publikum kdekoli na světě. Jejich energická fúze mnoha etnických vlivů podložená rockovými kořeny a okořeněná pestrou sbírkou exotických nástrojů nenechá nikoho v klidu. Kapela, jejíž nejsilnější stránkou jsou právě živé koncerty, i na své šesté desce dokazuje, že je stále v plné síle. Přijďte se v předvánočním shonu odreagovat a přesvědčit na vlastní oči i Vy.

Pondělí 21.12. Brno – Fléda, Šfefánikova ulice, od 20 h

Vstupné v obvyklých předprodejích za 190,- Kč, na místě od 19 h za 230,- Kč. VícluPen za 999,- Kč pouze přes SMS ticket. 

Zdroj fotografií: Indies Scope

Přidáno: 17.12.2015, Zdroj: Indies Scope

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.