Buďte schopní se nenásilně prosadit

Asertivita představuje jednu ze základních soft skills - neboli „měkkých“ dovedností. Asertivní jednání je důležité v osobním a zejména v pracovním životě. Komunikace s klienty, spolupracovníky nebo nadřízenými je mnohdy nelehká a často je třeba zjistit a vyřídit důležité informace. Se zdravou mírou asertivního přístupu se však jednání stává pro obě strany rovnou a na výsledek orientovanou komunikací.

Sebejistota a sebevědomí

Nejste příliš asertivní? Zkuste kurz. Personálně poradenská agentura Motiv P, která se zabývá poradenskou a vzdělávací činností, nabízí kurz asertivity, jehož obsahem jsou části:

  • asertivní zpětná vazba,
  • „já jazyk“,
  • jak se bránit manipulaci,
  • charakteristiky asertivity,
  • vyžití svých asertivních práv.

V kurzu se naučíte rozpoznat, co asertivní chování je a co už není. Naučíte se tři základní charakteristiky asertivity, dozvíte se o důležitosti emocí v komunikaci a naučíte se také vyjádřit pochvalu nebo kritiku druhé osobě. Využijte této jedinečné nabídky vzdělání se v oblasti asertivity.

Proč volit kurz?

Zvažujete, zda si zaplatíte online kurz, anebo si raději pořídíte knihu, kterých je na trhu snad až příliš? Zde je několik tipů, proč vybrat kurz.

  • Cena za kurz a knihu je téměř stejná. Avšak v knize je kromě zásadních informací už méně potřebná „vata“, která vyplňuje prostor pro patřičnou tloušťku knihy. Zatímco 50 naplněných minut až po okraj informacemi žádnou vatu neobsahuje a dozvíte se vše důležité.
  • Zakoupená licence videa trvá po dobu dvou let, proto je tedy možné se k videu vracet, kdykoli je potřeba.
  • Výukové video je vhodné zejména pro ty typy lidí, kteří mají převážně auditivní formu učení k zapamatování informací.

Kurz vede Aleš Slanina. Vše, co potřebujete udělat pro jeho zahájení, je nutná registrace, přihlášení a následné zakoupení kurzu.

Tak hurá do toho.

Foto zdroj:  free photo z www.istockphoto.com

Přidáno: 19.12.2014, Zdroj: Motiv P Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si