Brněnský lunapark Aneb divadlo ke kávě 2013

Dáváte si rádi ke kávě zákusek? A co takhle například v podobě Divadla ke kávě? Tuto vybranou lahůdku nabízí už čtvrtým rokem originální brněnský festival Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě. Servírujeme ve čtrnácti pečlivě vybraných kavárnách. Své nejlepší kousky nabídne devatenáct divadelních souborů za hudebního doprovodu více než dvaceti místních hudebních uskupení. Sezóna divadelní kávy potrvá přesně dvacet osm večerů a na první sousto se můžete těšit již 22. 4. 2013 v Kavárně Kunštátská Trojka.

Pokud si snad lámete hlavu s hlídáním svých ratolestí, nemusíte, letos na programu vyberete i představení přímo pro ně, která ale jistě dobře pobaví i Vás. Začátek vždy v 18.00 hodin, účast i vstupné dobrovolné, zábava však jedinečná. Přijďte, bude Vám chutnat.

Čtvrtý ročník festivalu pokračuje se seznamováním široké veřejnosti s brněnskou nezávislou divadelní a hudební scénou. Jedná se o koncept divadelních představení odehrávajících se přímo ve vybraných kavárnách v centru Brna, které se běžně významně podílí na brněnském kulturním dění. Brno je multižánrovou líhní nových kulturních příležitostí a proto nenabízíme program pouze pro brněnského obyvatele. Mnoho představení je zpracováno tak, aby nevznikaly jazykové bariéry, proto velmi rádi přivítáme i zahraniční návštěvníky, které o nich letos budeme informovat formou jedné speciální události na naší facebookové stránce. Ideový koncept Brněnského Lunaparku vzešel ze spojení myšlenky divadelníka s představou akademika, jmenovitě MgA. Pavla Baďury (Divo4) a Mgr. Viktora Pantůčka (pedagog Masarykovy univerzity Brno). Projekt je realizován občanským sdružením Kulturárium ve spolupráci s Ústavem hudební vědy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity a studenty.

Více informací najdete na:

www.brnensky-lunapark.cz
www.facebook.com/brnenskylunapark
www.twitter.com/brnolunapark

Autor fotografie je David Konečný.

 

Přidáno: 15.04.2013, Zdroj: Brněnský lunapark

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.