BrazilFest - nechte se unést tancem a hudbou Brazílie a Latinské Ameriky!

10. 10. 2009 v Praze odstartuje první ročník festivalu Brazilské a Latinsko-Americké kultury v Česku – BrazilFest. Následovat bude Brno, Ostrava, Liberec a další města.

Zářivá show plná divokých rytmů samby, axé, třpytivých kostýmů plných křišťálu a peří – hudba exotické Brazílie Vás bezpochyby nenechá chladnými.

BrazilFest je famózní show plná tanečních kreací a vzrušující hudby přímo ze srdce Brazílie!

Exotické krásky brazilské taneční skupiny ALO ALO předvedou, za doprovodu bubnů Batukatum, jak se tančí v Rio de Janeiro.
Své podmanivé melodie představí také zpěvačka Yvonne Sanchez a to za doprovodu speciálního hosta festivalu – brazilského umělce Pedra Taglianiho, který - díky BrazilFest - přijede do Prahy.

Choreograf Márcio Slam spolu s perkusionistou Flaviou Torga odstartují show, která v Česku nemá obdoby.

BrazilFest se koná pod záštitou Brazilského institutu pro cestovní ruch EMBRATUR.

BrazilFest – Tour:
10. 10. 2009        Praha,
16. 10. 2009        Liberec,
17. 10. 2009        Plzeň,
23. 10. 2009        Brno,
06. 11. 2009        Olomouc,
07. 11. 2009        Ostrava.

Účinkující umělci:
Yvonne Sanchez
Pedro Tagliani
Márcio Slam
Flávia Torga
ALO ALO Samba Dance Grou
Batukatum
André Sah
a další

Přidáno: 09.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.