Božský bastard 

„Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard.

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.“

Chloe je pohledná stážistka pracující pro významnou společnost a studentka Master of Bussines Administration. Své kariéře podřizuje vše, má své plány a ví přesně, co chce. I přes nepříjemný fakt, že na vedoucí post ve firmě nastoupil po svém otci Bennett Ryan. Arogantní, rozmazlený, zazobaný…bastard. Nenávidí se, ale naprosto nedokáží odolat té síle chtíče, která je k sobě navzájem přitahuje. A navíc každý nenávidí i sám sebe, že té slabosti podléhají. 

Božský bastard je první erotická kniha, kterou jsem četla, ze zvědavosti. A taky poslední. Sex, sex, sex a zase sex. Knížka je plná divokého a drsného sexu, roztrhaného oblečení a naprosto prvoplánovaných scén - sex v autě, kanceláři, ve zkušební kabince. A také vulgárních výrazů. Co jsem vlastně čekala?

Sem tam probleskne textem náznak humoru, impertinentního a sarkastického. A zápletka samozřejmě směřuje k naprosto předvídatelnému konci „žili spolu šťastně až do smrti“. Obsah je střídán kapitolu po kapitole z pohledu Chloe i Bennetta, což jsem shledala jako nápadité a velké plus tohoto titulu. Pro fanoušky nebo spíše fanynky takového žánru můžu jen doporučit.

Děkuji Nakladatelství JOTA za poskytnutí recenzního výtisku.

Autor knihy: Christina Laurenová

Překladatel: Naďa Funioková

Rok vydání: 20.6.2013

Knihu lze objednat na www.jota.cz.

Zdroj obrázku: www.jota.cz

Přidáno: 29.10.2015, Zdroj: Nakladatelství JOTA Autor: Zuzana Pokorná

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.