BORA BORA - Where All The Good People Meet

BORA BORA

Where All The Good People Meet


letní pirátská párty sezóna pokračuje v

Pátek 20. 6. 2008, Start 22:00 h

DUPLEX CLUB
Václavské náměstí 21, Praha 1

Po úspěšném květnovém zahájení přichází další pokračování letní párty. Premiéra potvrdila, že i letos se Bora bora koná v duchu příjemné a uvolněné atmosféry, kde se schází elegantní a příjemní party people vyznávající House, RnB nebo Chillout.

Společenskou atmosféru dotváří výběr DJů, kteří sebou přivádějí dobrý crowd lidí a množství známých osobností párty scény. Nebude chybět i venkovní stage na terase, kde si zatančíte při panoramatickém výhledu na historické jádro Prahy.

Krásné letní počasí si tentokrát užijete na outdoor stagi postavené na ohromné střešní terase Duplexu vybavené tropickými palmami, mini pláží a beach bary. Zatančíte si při panoramatickém výhledu na historické jádro Prahy.

Zábavná Show je nedílná součást párty Bora Bora. Od kaskadérského řádění kapitána sparrowa v historickém kostýmu, přes tématické pojetí pódií: Captains Sparrow Stage (hlavní house stage), The Blue Lagoon Stage (deep house, chillout stage), The Black Jack Stage (venkovní RnB stage), až po rozdávání zmrzliny zdarma sexy pirátkami v bikinách.

DJs:
Captain Sparrow’s Stage
Angel Charlie (cz), David Monoszon (cz)
Tommy Rogers (cz) & Peet (cz)

Black Jack RnB Stage
KazD (uk) & Rawal (cz)

Blue Lagoon Stage
Pat Heart (fr), Kristo (gr)

Vstupné:
- předprodej 190,- Kč - www.ticketstream.cz
- na místě 290,- Kč
- VIP 690,- Kč
- držitelé duplex karty 190,- Kč

Start 22:00 h, vyhni se dlouhému čekání ve frontě a přijď raději dřív.

Soutěž o vstupenky na party Bora Bora:
- http://soutez.vzdelani.cz

Přidáno: 11.06.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…