BORA BORA - Show kapitána Sparrowa

BORA BORA IIBORA BORA
-LA TERRASSE-
Where All the Good People Meet
letní pirátská párty sezóna je v plném proudu
Pátek 19.6.2009, Start 22:00
Show kapitána Sparrowa
DUPLEX CLUB
Václavské náměstí 21, Praha 1

Díky nadšení a věrnosti naších párty příznivců, partnerů a podporovatelů všeho druhu a po velkém úspěchu první květnové BORA BORA la terrasse, kterou navštívilo přes 2 tisíce lidí, Vás čeká druhá z letošní naplánované trojedice BORA BORA - Show kapitána Sparrowa! Opět se bude odehrávat na třech stagích clubu Duplex včetně venkovní terasy s chillout zónou, na které Vám bude hrát k překrásnému výhledu na celou Prahu DJ Pat Heart z Francie, DJ South Soul z Makedonie a DJ Tossit z Holandska.

Na hlavní stagi se Vám představí jednička elektronické hudební scény DJ David Bowles z Izraele, DJ Leon z Prahy a DJ Rodion Nikitin z Ruska.

Black Jack RnB stage bude pod velením DJeje KazD z Anglie a Dimitri from Chair z Makedonie. Během večera potkáte krásné pirátky a zažijete comeback show kapitána Sparrowa z ostrovů Bora Bora ... zatančíte si se sexy bikiny piráte girls a bude Vám představeno oblečení módní značky Prosto, kterou prezentuje přední polský RnB DJ Sokol!

Bonusem pro Vás je sleva 30% na všechny nápoje v clubu Duplex!

Na warm-up Vám doporučujeme zajít do baru K.U. v Rytířské ulici a naopak po Bora Bora na after party do clubu Le Clan v Balbínové ulici.

Tímto děkujeme všem partnerům Bora Bora a všem lidem, kteří se na vzniku party podílejí nebo ji podporují.

Neriskujte dlouhé čekání ve frontě a přijďte včas!

DJs:
- Captain Sparrow’s Stage
David Bowles (iz), Leon (cz)
David Monoszon (cz), Rodion Nikitin (ru)

- Black Jack RnB Stage
KazD (uk) & Dimitri from Chair (mk)

- Blue Lagoon Stage
Pat Heart (fr), South Soul (mk), Tossit (nl)

Vstupné:
- na místě: Standard 290 Kč, VIP 990 Kč
- předprodej: Standard 190 Kč, VIP 690 Kč

Další aktualizace informací a lineup budou publikovány na www.starmixparty.cz a www.jasama.cz.

Přidáno: 08.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.