Bora Bora párty, již tento pátek 31. 8. v River Clubu na Občanské plovárně

BORA BORA
Where All The Good People Meet

Pátek 31. 8. 2007 , start 21:00 h

River Club na Občanské Plovárně

BORA BORA srpnové vydání největší pražské letní párty, tentokrát ve velkolepém pojetí: kromě vystoupení nejvyhledávanějších českých DJs David Monoszon & Angel Charlie Vás čeká vystoupení vokální divy Zuzany Vlčekové (ex Superstar), ohňostroj, módní přehlídka s TOP modelkami ve špičkové produkci JVS Group, bora tanečníci a obří led screany. Nenechte si ujít tento taneční festival uprostřed Prahy.

Main Indoor Stage: ANGEL CHARLIE & DAVID MONOSZON

Přijď včas a vyhni se dlouhému čekání ve frontě!

22:00 - Velký Ohňostroj

23:00 - Módní přehlídka luxusních párty modelů

24:00 - Vystoupení live vocal divy: ZUZANA VLČEKOVÁ (znáte z pořadu Superstar)

24:30 - Start venkovní stage: DJ Leon & DJ Martez

Chillout zóna: na lodičkách (přístav přímo v klubu)

Mikrofon: Arthur Kačer
Bora Bora dancers po celou noc

Vstupné 250,- Kč, VIP 380,- Kč.

VIP vstupenky můžete až do 29. 8. 2007 vyhrát na adrese http://soutez.vzdelani.cz!

Přidáno: 28.08.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…