BORA BORA - letní pirátská párty sezóna se zavíra

BORA BORABORA BORA

Where All The Good People Meet


CLOSING PARTY

letní pirátská párty sezóna se zavíra

Pátek 18.7.2008, Start 22:00

DUPLEX CLUB
Václavské náměstí 21, Praha 1

 

Po dvou úspěšných parties Bora Bora přichází poslední závěrečná noc pro tuto sezónu. Ta se bude opět konat ve velkém prostředí klubu DUPLEX na třech pódiích s 10 DJs. Návštěvnicí dostanou nové VIP karty DUPLEX klubu a prvních 200 party people čeká překvapeni. Oficiální Warm up se bude konat v prostoru luxusního KU lounge baru, afterparty jako vždy v klubu LeClanu.

Společenskou atmosféru dotváří výběr DJů, kteří sebou přivádějí dobrý crowd lidí a množství známých osobností párty scény. Nebude chybět i venkovní stage na terase, kde si zatančíte při panoramatickém výhledu na historické jádro Prahy.

Krásné letní počasí si užijete na chillout outdoor stagi postavené na střešní terase Duplexu příjemným posezením, beach barem. Zatančíte si při panoramatickém výhledu na historické jádro Prahy.

Zábavná Show je nedílná součást párty Bora Bora. Od řádění sexy pirátek a pirátů, přes tématické pojetí pódií: Captains Sparrow Stage (hlavní house stage), The Blue Lagoon Stage (deep house, chillout stage), The Black Jack Stage (venkovní RnB stage), až po rozdávání zmrzliny zdarma sexy pirátkami v bikinách.

DJs:
Captain Sparrow’s Stage

Angel Charlie (cz), David Monoszon (cz)
Tommy Rogers (cz) & Peet (cz)

Black Jack RnB Stage
KazD (uk) & Rawal (cz)

Blue Lagoon Stage
Pat Heart (fr), Kristo (gr)

Vstupné:
- předprodej 190,- www.ticketstream.cz  
- na místě 290,- Kč
- VIP 690,-
- držitelé duplex karty 190,-

Start 22:00, vyhni se dlouhému čekání ve frontě a přijď raději dřív.

Soutěž o vstupenky na party Bora Bora:
- http://soutez.vzdelani.cz

Přidáno: 11.07.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…