BORA BORA - letní pirátská párty sezóna končí...

Bora Bora - Closing Party

BORA BORA
-LA TERRASSE-
Where All the Good People Meet
letní pirátská párty sezóna končí...
Pátek 17. 7. 2009, Start 22:00 h
CLOSING PARTY

DUPLEX CLUB
Václavské náměstí 21, Praha 1

Díky nadšení a věrnosti naších párty příznivců, partnerů a podporovatelů všeho druhu a po velkém úspěchu první a druhé BORA BORA la terrasse, kterou navštívilo přes 4 tisíce lidí, Vás čeká poslední z letošní naplánované trojedice - BORA BORA - "Closing Party"! - opět se bude odehrávat na třech stagích clubu Duplex!

Bora Bora „Closing Party“ bude především v rytmech RnB…Black Jack RnB stage bude pod velením předního pražského DJ Oroina, který bude hostit DJ KazD z Anglie.

Na hlavní stagi se Vám představí jednička elektronické hudební scény DJ David Bowles z Izraele, DJ Leon z Prahy a DJ Rodion Nikitin z Ruska. Během večera si zatančíte se sexy bikiny pirate girls a vychutnáte si světelnou lightshow!

Na venkovní terase naleznete chillout zónu, na které Vám bude hrát k překrásnému výhledu na celou Prahu DJ Pat Heart z Francie, DJ South Soul z Makedonie a DJ Tossit z Holandska.

Jako vždy začínáme ve 22:00 h, přijďte včas a předejděte tak čekání ve frontě u vstupu. Bonusem pro Vás bude automatická sleva 30% na všechny nápoje v clubu Duplex, která se poskytuje exkluzivně pouze na Bora Bora!

Na warm-up Vám doporučujeme zajít do baru K.U. v Rytířské ulici a naopak po Bora Bora na after party do clubu Le Clan v Balbínové ulici.

Tímto děkujeme všem partnerům Bora Bora a všem lidem, kteří se na vzniku party podílejí nebo ji podporují.

DJ­s:
Captain Sparrow’s Stage
David Bowles (iz), Leon (cz)
Rodion Nikitin (ru)
Black Jack RnB Stage
Orion (cz) & KazD (uk)
Blue Lagoon Stage
Pat Heart (fr), South Soul (mk), Tossit (nl)

Vstupné:
na místě: standard 290 Kč, VIP 990 Kč
předprodej Ticketpro: standard 190 Kč, VIP 690 Kč

Přidáno: 08.07.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.