BORA BORA - La Terrasse - premiéra sezóny 2008

Bora BoraPátek 23. 5. 2007, Start 22:00 h

DUPLEX CLUB
Václavské náměstí 21, Praha 1

Začíná další sezóna originální letní pirátské párty, na které se schází univerzální mix těch nejlepších party people vyznávající House, RnB a chill out. Po loňském úspěchu se letos párty uskuteční ve větším prostoru klubu Duplex a to na třech stagích místo původních dvou.

Krásné letní počasí si tentokrát užijete na outdoor stagi postavené na ohromné střešní terase Duplexu vybavené tropickými palmami, mini pláží a beach bary. Zatančíte si při panoramatickém výhledu na historické jádro Prahy.

Zábavná Show je nedílná součást párty Bora Bora. Od kaskadérského řádění kapitána sparrowa v historickém kostýmu, přes tématické pojetí pódií: Captains Sparrow Stage (hlavní house stage), The Blue Lagoon Stage (deep house, chillout stage), The Black Jack Stage (venkovní RnB stage), až po rozdávání zmrzliny zdarma sexy pirátkami v bikinách.

DJs:
Captain Sparrow’s Stage
Angel Charlie (cz), David Monoszon (cz)
Tommy Rogers (cz) & Peet (cz)
Hector (sp), Leon (cz)

Live trompet: George

Black Jack RnB Stage
KazD (uk) & Rawal (cz)

Blue Lagoon Stage
Pat Heart (fr), Kristo (gr), Karchi (cz)

Žhavé atrakce a další dobroty
- Akrobatický comeback kapitána Sparrowa
- Bikini Pirate Girls
- Free zmrzlina
- Sexy tanečnice a tanečníci (podívaná i pro ženy)

Vstupné:
- předprodej 190,- Kč - www.ticketstream.cz
- na místě 290,- Kč
- VIP 690,- Kč
- držitelé duplex karty 190,- Kč

Start 22:00 h, vyhni se dlouhému čekání ve frontě a přijď raději dřív.

Soutěž o vstupenky na party Bora Bora:
- http://soutez.vzdelani.cz

Přidáno: 15.05.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.