BORA BORA -LA TERRASSE (closing party)

Starmix - logo

Závěrečná noc edice Bora Bora 2010

Pátek 16.7.2010 Start 22:00

KLUB DUPLEX PRAGUE
Václavské náměstí, Praha 1

La Terrasse DJ’s:
Black Jack RnB stage: DJ BLACK JESUS, DJ KAZ D
Chill out stage: DJ PAT HEART, DJ SOUTH SOUL
Captain Sparrow stage: DJ LEON, SURPRISE

Vstupné:
Předprodej: Standard 99 CZK; VIP 199 CZK
Na místě: Standard 299 CZK; VIP 499 CZK
Předprodej v síti TICKETPRO

Více informací na www.duplex.cz & www.starmixparty.cz.

Letošní sezóna Bora Bora se blíží ke konci a my jsme pro vás připravili zavírací párty La Terrasse.

Tato stylová pirátská a hlavně jako vždy zábavná párty uzavře již čtvrtou sezónu. Díky skvělé zahajovací párty, kterou navštívilo více než 2000 (!) lidí teď doufáme, že počet návštěvníků bude ještě vyšší a znovu potvrdíme status nejoblíbenější letní párty v Praze.

Abyste se nenudili, měníme vám lokaci do zbrusu nově zrekonstruovaného Duplexu. Nechejte Duplex, aby vám představil svou novou tvář a to nejen novým luxusním designovým interiérem, krásnou terasou, cenami drinků, ale i možnost povečeřet v nové restauraci Kogo, která je přímo součástí klubu.

Tradičně se naše pirátská párty bude odehrávat na 3 stagích současně, kde se proti sobě utkají naši pirate DJs a to na Black Jack RnB stage, kde se představí DJ Black Jesus a DJ Kaz D, Chill out stage kde vás na rytmech pohoupá  DJ Pat Heart a DJ South Soul a Captain Sparrow stage, kde zazní house od DJ Leona a jedno naše překvapení.

Krásná terasa bude vyzdobena ve stylu Blue Lagoon, znít bude chill out a pro váš maximální relax zde bude připraveno mnoho zajímavého.

A protože tohle je pirátská párty a my chceme hlavně abyste se všichni bavili, každý kdo přijde oblečený jako pirát nebo pirátka, dostane vstup na párty zcela zdarma!

Bereme piráty z minulosti, současnosti, budoucnosti i sci-fi piráty a pirátky.

A tak provětrejte šatníky, zapojte fantazii, vezměte do ruky nůžky a nítě, nebo prostě sežeňte kostým a užijte si tuhle párty stylově a na maximum!

Když nic nevyjde, hoďte na sebe plavky a máte vstup také zdarma za letní outfit a odvahu.

V dobré náladě po párty nemusíte jestě domů, naopak, sejděte se s DJs večera v příjemné atmosféře  klubu Le Clan v Balbínově ulici.

Na warm up tradičně doporučujeme zajít do KU baru v nedaleké Rytířské ulici.

Velmi děkujeme všem partnerům Bora Bora a všem lidem, kteří se na vzniku party podílejí, nebo ji podporují.

Těšíme se, až se s Vámi uvidíme,

Váš Starmix Team

Přidáno: 12.07.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.