Bora Bora Closing party

Pátek 26.10.2007, Start 22:00 h

Závěrečné říjnové vydání největší pražské letní párty v luxusním prostoru River Clubu na Občanské plovárně. Kromě vystoupení nejvyhledávanějších českých DJs David Monoszon & Angel Charlie Vás čeká trumpetman Mirek Hloucal a módní show «SPACE OF LOVE» od Bohemia-Studio v podaní tanečního divadla Arte a bodyart show od beautty salonu Ennio. Ti, co chtějí zdůraznit svou osobnost a vyjádřit své vnitřní Já bez trvalejších následků si můžou nechat ozdobit své tělo Bodypaintingem v sekci VIP od 24:00 hodin. Nenechte si ujít poslední vydání Bora Bora v sezóně 2007!

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

DJs Angel Charlie & David Monoszon
Live trumpetm: Mirek Houkal
Módní show “Space of Love“
Bora dancers all night

Předprodej Ticketstream: 190,- Kč
Vstupné 250,- Kč
VIP zóna 390,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz
Rezervace na 774 527 336

Fotoreport z Bora Bora sezony 2007
http://www.techno.cz/party/report/fotky.php?dir=patrik/2007/0928boraora/

Soutěž o vstupenky na party Bora Bora
http://soutez.vzdelani.cz

Přidáno: 23.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.