Bora Bora Closing party

Pátek 26.10.2007, Start 22:00 h

Závěrečné říjnové vydání největší pražské letní párty v luxusním prostoru River Clubu na Občanské plovárně. Kromě vystoupení nejvyhledávanějších českých DJs David Monoszon & Angel Charlie Vás čeká trumpetman Mirek Hloucal a módní show «SPACE OF LOVE» od Bohemia-Studio v podaní tanečního divadla Arte a bodyart show od beautty salonu Ennio. Ti, co chtějí zdůraznit svou osobnost a vyjádřit své vnitřní Já bez trvalejších následků si můžou nechat ozdobit své tělo Bodypaintingem v sekci VIP od 24:00 hodin. Nenechte si ujít poslední vydání Bora Bora v sezóně 2007!

River Club na Občanské Plovárně
U Plovárny 8, Malá Strana (vedle Čechova mostu)

DJs Angel Charlie & David Monoszon
Live trumpetm: Mirek Houkal
Módní show “Space of Love“
Bora dancers all night

Předprodej Ticketstream: 190,- Kč
Vstupné 250,- Kč
VIP zóna 390,- Kč
Dívky do 24:00 h vstup ZDARMA
Guestlist pouze do 24:00 h

Více informací na www.starmixparty.cz
Rezervace na 774 527 336

Fotoreport z Bora Bora sezony 2007
http://www.techno.cz/party/report/fotky.php?dir=patrik/2007/0928boraora/

Soutěž o vstupenky na party Bora Bora
http://soutez.vzdelani.cz

Přidáno: 23.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…