BOHEMIA INSTITUT ...škola pro život...

BOHEMIA INSTITUT, konsorcium, je pražská soukromá vzdělávací instituce, která již od roku 1991 nabízí širokou škálu otevřeného meziprofesního post-sekundárního a celoživotního vzdělání, které vychází z aktuální potřeby a trendů na českém trhu.

Variabilitu programových modulů a získání potřebných znalostí, aktuálních a v praxi okamžitě využitelných v přiměřeném časovém horizontu jednoho až tří semestrů nabízíme v těchto oblastech: firemní managementu, manažerská psychologie a výcvik manažerských dovedností, marketing, finanční trhy, management lidských zdrojů, manažerská ekonomie, účetnictví a informační technologie. Vzdělávací program BOHEMIA INSTITUTU je koncipován jako modulový s volitelnou skladbou, délkou, intenzitou a rozložením studijních bloků, čímž respektuje odlišné požadavky různých skupin našich klientů - absolventů středních a vysokých škol, podnikatelů či manažerů na střední a vyšší pozici řízení. Kvalifikace jsou akreditovány MŠMT.

Jazyková sekce BOHEMIA INSTITUTU
reprezentuje jednu z renomovaných jazykových škol v oblasti systematického jazykového vzdělávání v České republice. Zajišťuje širokou nabídku kurzů pro veřejnost, pomaturitního studia i realizuje zakázkové jazykové programy pro individuální a firemní klientelu.
Velikosti jazykových skupin: intenzivní individuální výuka - 1 či 2 studenti, studijní miniskupina - 3 až 5 studentů (doporučujeme z hlediska živější komunikace a menší únavnosti pro studenty při delší výuce, skupinová firemní výuka - 6 až 12 studentů (požadujeme homogenitu jazykové úrovně).

BOHEMIA INSTITUT je členem AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých) a jedním ze zakládajících členů Rady pro cizojazyčné vzdělávání, nyní jsme zahájili registraci do Asociace JŠ.

FIREMNÍ A INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÉ KURZY
Kurzy jsou vytvořené zcela dle přání klienta, vyučujeme Angličtinu, Němčinu, Francouzštinu, Španělštinu, Češtinu pro cizince, Italštinu, Ruštinu, Švédštinu, Nizozemštinu, Arabštinu, Hebrejštinu a další méně frekventované jazyky.
Kurzy obecného, obchodního či specielního jazyka oborově zaměřeného pořádáme pro libovolnou pokročilost, k dispozici jsou též "oživující" intenzivní několikadenní kurzy (i víkendové), rekapitulující gramatické kurzy, konverzační jazykové workshopy, pobytové kurzy pro firemní skupiny (atraktivní rekreační místa v ČR, též poradenství, zajištění a kompletní servis zahraničních jazykových pobytů a odborných stáží).

Naše další služby a přednosti:
- jazyková příprava a výcvik k různým typům státních a mezinárodních zkoušek (TOEFL, PET, FCE, CAE, CPE, ZDaF, ZMP, …)
- pouze vysoce kvalifikovaní a prověření lektoři čeští i zahraniční (možná i kombinace českých gramatických i rodilých konverzačních lektorů v rámci jednoho kurzu)
- dle přání zákazníka zajištění studijní literatury institutem, k dispozici široká knihovna doplňkových materiálů, poslechů či interaktivních výukových videoprogramů.

Efektivní výuku a trvalejší výsledek v progresivních kurzech (s dlouhodobějším záměrem, vedoucí studenty od jednoho jazykového stupně k dalšímu) lze spíše očekávat od kurzů po menších a častějších výukových dávkách.
Zcela jiný charakter mají intenzivní oživující a rekapitulující kurzy, kde na základě kvalitního vedení případně i dvou spolupracujících lektorů lze provádět intenzivní výcvik dle potřeby a žádaného cíle.

STUDIUM V ZAHRANIČÍ
Studovat cizí jazyk v příslušné zemi znamená vždy nenahraditelnou možnost a velkou výhodu. Plné "pohlcení" jazykovou oblastí, poznávání cizí země, života a mentality lidí vždy vede ke zvýšené studijní motivaci. Během krátké doby zcela nenásilně překonáte jazykovou bariéru a podstatně se zvýší Vaše schopnost aktivního použití jazyka.

A pokud máte nedostatek času, není nic jednoduššího než spojit příjemné s užitečným o svých prázdninách či dovolené. Budete mít dostatek příležitosti k nerušenému a běžnými starostmi nezatíženému studiu i k relaxaci a zábavě.

S ohledem na velké množství pobytových variant (zaměření a intenzita studia, termíny a možnosti skládání závěrečných mezinárodně platných zkoušek, typ a kategorie ubytování) Vám při Vaší osobní návštěvě v naší kanceláři pomůžeme zvolit pro Vás nejvhodnější typ studia.

BOHEMIA INSTITUT, kons.
Tuklatská 3/2105
100 00 Praha 10

tel.: 274 776 256, 274 780 916
mobil: 724 173 829
fax: 274 771 618
e-mail: info@bi.cz
www.bi.cz

BOHEMIA INSTITUT - mapa

Přidáno: 15.11.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.