BOHEMIA INSTITUT – kvalita, ale za rozumnou cenu

BOHEMIA INSTITUT

BOHEMIA INSTITUT vznikl jako jedno z prvních center celoživotního vzdělávání v ČR po roce 1989. Sedmnáct let praxe firmě umožňuje poznat studijní potřeby a očekávání různých skupin účastníků vzdělávacích akcí a reagovat na tyto potřeby výběrem co nejefektivnějších vzdělávacích postupů a metod.

Institut se stal v roce 2007 držitelem certifikátu významného partnera University of Cambridge ESOL Examinations uděleného The British Council institucím, které připravily největší počet kandidátů na Cambridgeské zkoušky (PET, FCE, CAE). Mezinárodní certifikační společností IES (International Educational Society) byl BOHEMIA INSTITUTU a jeho vzdělávacím programům udělen vysoký certifikační rating, který stvrzuje dobrou profesionální a kvalitativní úroveň v mezinárodním měřítku. Kvalifikace jsou akreditovány MŠMT a jazykové kurzy jsou zařazeny ve vyhlášce MŠMT.

Institut na svých webových stránkách vypisuje Happy Days – 1 000,- Kč sleva na celoroční programy při závazné osobní registraci.

Od roku 1991 BOHEMIA INSTITUT nabízí širokou škálu otevřeného mezi-profesního post-sekundárního a celoživotního vzdělání, které vychází z aktuální potřeby a trendů českého i mezinárodního vzdělávacího prostředí. Institut je dlouholetým členem AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých) a členem Hospodářské komory ČR. BOHEMIA INSTITUT byl také jedním ze zakládajících členů Rady pro cizojazyčné vzdělávání, jejímž hlavním cílem bylo přizpůsobit jazykovou výuku v České republice moderním zahraničním vzdělávacím standardům včetně vytvoření potřebných legislativních a profesionálních podmínek.

Studijní možnosti:
- intenzivní denní pomaturitní jazykové studium (A, N, Šp, Fr)
- jazykové skupinové kurzy pro veřejnost - A, N, Šp, Fr, Šp, It, Rj,.... , všech pokročilostí, různé typy - obecné, konverzační,zkouškové,...
- kvalifikační program "Obchodní management"
- komplexní kvalifikační kurz " Obsluha osobního počítače"
- individuální a firemní jazykové i odborné kurzy a semináře "ušité na míru"
- výběr, poradenství, kompletní servis a zajištění zahraničních studijních pobytů.

Vzdělávací program institutu je koncipován jako modulový s volitelnou skladbou, délkou, intenzitou a rozložením studijních bloků a tím respektuje odlišné požadavky různých skupin našich klientů - absolventů středních a vysokých škol, podnikatelů či manažerů na střední a vyšší pozici řízení.

BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3/2105
100 00 Praha 10

web: www.bi.cz
e-mail: info@bi.cz

274 776 256
274 780 916
724 173 829

Přidáno: 08.01.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.