BOHEMIA INSTITUT - jazyky, management, počítače

BOHEMIA INSTITUT
…různé cesty, jeden cíl…

Vzdělávací, školicí a jazyková firma - konsorcium BOHEMIA INSTITUT působící v Praze již více než 16 let realizuje rozmanitou nabídku kurzů a akreditovaných kvalifikací pro veřejnou, individuální i firemní klientelu…

Firma začínala jako jedna z prvních soukromých vzdělávacích institucí v roce 1991 nabídkou alternativního kvalifikačního programu a dalších možností celoživotního jazykového i odborného vzdělávání. Zakladatelky a spolumajitelky firmy (dříve pod názvem Centrum Bohemia) Ing. Eva Mocová a Jana Bělochová začínaly firmu budovat doslova bez jakéhokoli významnějšího kapitálu, ovšem s velkým osobním nasazením, snahou nabízet kvalitní a profesionální vzdělávací služby za rozumné ceny a vytvořit moderní propojený vzdělávací systém v oborech, které rodící se podnikatelské prostředí vyžadovalo. Kurzy nejdříve realizovaly v rozptýlených vzdělávacích prostorách, učebnách najímaných v kulturních centrech a školách. Modulová vzdělávací nabídka se však velmi záhy setkala s velkým zájmem veřejnosti, absolventů škol, začínajících podnikatelů a manažerů a firma získala během několika let pověst profesionální dynamické české soukromé vzdělávací instituce s garantovanou kvalitou výuky, osobním a pružným přístupem ke klientovi, která ročně vyškolí stovky individuálních zájemců a zajiš4uje vzdělávací a výcvikové programy v desítkách firem a významných nadnárodních společnostech, pravidelně se účastní vzdělávacích veletrhů doma i v zahraničí. BOHEMIA INSTITUT disponuje moderně vybavenými vlastními školicími prostory v příjemné a klidné lokalitě Prahy 10 - Strašnic, vzdálené však pouze 10 minut od centra Prahy.

BOHEMIA INSTITUT
…vzdělání pro život…

Ceněným aspektem a specifikem otevřených vzdělávacích programů v oblasti firemního a personálního managementu, psychologie a výcviku manažerských dovedností, marketingu, finančních trhů, manažerské ekonomie, účetnictví a informačních technologií je variabilita programových modulů a získání potřebných znalostí, aktuálních a v praxi okamžitě využitelných v přiměřeném časovém horizontu jednoho až tří semestrů.

BOHEMIA INSTITUT
…svět jazyků pro Vás…

Firma nabízí skupinovou, individuální a firemní výuku jazyků v různých typech kurzů (obecné i obchodní, intenzivní, pomaturitní, konverzační, rekapitulační a přípravné k mezinárodním a státním jazykovým zkouškám). Aktivitu směruje k přirozenému a pragmatickému osvojení cizího jazyka, výuka je zajiš4ována pouze profesionálními českými či zahraničními lektory a je vždy gramaticky i konverzačně vyvážená s cílem získání konverzační plynulosti a jistoty projevu. Všem kategoriím zájemců o studijní pobyt v zahraničí poskytuje poradenství a kompletní zajištění studia na partnerských jazykových školách, SŠ a VŠ v různých zemích světa.

JAZYKOVÉ KURZY A MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKY RŮZNÝCH TYPŮ.

V posledních letech se na náš BOHEMIA INSTITUT obrací stále více zájemců o přípravu na mezinárodní zkoušky členěné podle Evropského referenčního rámce. Největší zájem jsme zaznamenali o renomované jazykové zkoušky, především:
- Anglický jazyk:
Cambridge Exams pořádané British Council PET, FCE, CAE
- Německý jazyk:
zkoušky pořádané Goethe institutem ZD a ZMP
- Francouzský jazyk:
zkoušky pořádané Francouzským institutem DELF B1 a B2

Kromě těchto poměrně známých zkoušek v poslední době roste zájem i o certifikáty TELC, které svým členěním kopírují Evropský referenční rámec. Certifikáty TELC zatím nejsou v České republice moc známé, vydává je německá instituce WBT (Weiterbildungs-Testsysteme GmbH, Frankfurt am Main). Tyto zkoušky je možné složit z mnoha cizích jazyků. Naopak zájem našich studentů o Státní jazykové zkoušky neustále klesá.

Myslím si, že rostoucí zájem o jazykové vzdělání a jazykové certifikáty je vyvolaný především zvýšenou možností studia i práce v zahraničí, stejně tak jako zvýšenými požadavky zaměstnavatelů v ČR i zvýhodnění majitelů certifikátů u přijímacího řízení na některé vysoké školy.

BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3/2105
100 00 Praha 10

web: www.bi.cz
e-mail: info@bi.cz

274 776 256
274 780 916
724 173 829

Přidáno: 27.08.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.