Bohatá úroda od společnosti Apple

PEF MZLU - logo

(19. 11. 2009, Brno) Provozně ekonomická fakulta (PEF)i zprostředkovala celé Mendelově univerzitě v Brně smlouvu o spolupráci se společností Apple. Jedná se o první univerzitu v Brně, která zahájila tuto spolupráci. Výhody plynoucí z partnerství mohou čerpat studenti i zaměstnanci prakticky ihned.

Projekt unikátního partnerství, pod názvem „Apple on Campus“, byl uzavřen na Mendelově univerzitě v Brně koncem října 2009. PEF a s ní i celá Mendelova univerzita v Brně se tak řadí mezi první instituci v Brně, která prostřednictvím uvedené smlouvy umožňuje studentům a akademickým pracovníkům čerpat řadu výhod běžně nedostupných, zahrnujících např. slevy na produkty, poradenství a technickou podporu přímo na univerzitě. „Uzavřené partnerství je důsledkem dlouhodobé spolupráce,“ vysvětluje Mgr. Jitka Machalová, Ph.D., proděkanka PEF. „Moderní Apple učebny, laboratoř virtuální reality i laboratoř síťových technologií CISCO slaví mezi studenty velký úspěch a poskytují jim know-how, které dosud není běžným standardem,“ dodává Machalová. Společnost Apple se zapojí i do motivačních programů na fakultě, přinášejících odměny pro studenty s nejlepším prospěchem.

Vysoká kvalita technického vybavení fakulty je na PEF dlouhodobou prioritou. Zahrnuje široce dostupné bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu, stále se rozšiřující knihovnu, jakož i kvalitní univerzitní informační systém vyvíjený přímo na univerzitě, licenčně užívaný i na jiných vysokých školách v České i Slovenské republice.

Autor: Ing. Jiří Urbánek

Učebna iMac Učebna Apple
Přidáno: 19.11.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.