Blíží se uzávěrka podání přihlášek do přípravných kurzů SOKRATES

SOKRATES - příprava na VŠ - logo

Využijte naší široké nabídky přípravných kurzů!

Na našich internetových stránkách www.sokrates.cz naleznete ucelenou nabídku přípravných kurzů. Připravíme Vás na právnickou, ekonomickou, lékařskou, sociální, pedagogickou, filozofickou a veterinární fakultu. Dále Vás připravíme na Národní srovnávací zkoušky a testy studijních předpokladů. Součástí naší nabídky jsou i tzv. dílčí kurzy např.: Kurz pro test obecných studijních předpokladů, Základy společenských věd, Matematika, Fyzika, Chemie, Biologie, Angličtina atd.

Objednávat můžete na našich internetových stránkách www.sokrates.cz, zasláním e-mailu na sokrates@sokrates.cz nebo na naší bezplatné lince  800 100 570.

Přidáno: 07.10.2010, Zdroj: Sokrates Autor: Tereza Adamčíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.